Tych filmów nie zobaczycie w telewizji. O komunistach bez ogródek ZDJĘCIA

 |  Written by Danz  |  0
W siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich (SDP) odbyło się dziś spotkanie z korespondentką „Gazety Polskiej Codziennie” na Tajwanie Hanną Shen. Zebrani mogli też obejrzeć dwa filmy o Chinach: „W imię Konfucjusza” i „Trudno uwierzyć” pod patronatem Strefy Wolnego Słowa. Oba opowiadały o ciemnej stronie rządów komunistów w Państwie Środka. – Tych filmów nie zobaczycie nadal w żadnej z większych polskich telewizji – powiedziała dziennikarka do publiczności podczas spotkania.

„W imię Konfucjusza”, to film wyreżyserowany przez Chinkę Doris Liu. Pokazuje on jak poza Chińską Republiką Ludową, pod pozorem promowania nauki języka chińskiego i kultury chińskiej, za pomocą Instytutów Konfucjusza (IK) Pekin  propaguje komunizm i kontroluje debatę akademicką na zagranicznych uczelniach. Instytuty jako agenda komunistycznego państwa chińskiego prowadzą też operacje wywiadowcze.

Podczas dyskusji z publicznością Hanna Shen podała przykład chrześcijan, którzy przyjechali z Chin do Polski, aby wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży.


http://niezalezna.pl/227906-tych-filmow-nie-zobaczycie-w-telewizji-o-kom...
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>