W temacie szczepionek – przekręt z HPV

 |  Written by krisp  |  0
Oto kolejny kamyczek do antyszczepionkowego ogródka. Tym razem więcej informacji na temat szczepionki HPV w rozmowie Ty Bollinger-a z Dr. Sherry Tenpenny. Jest to pełna transkrypcja rozmowy, zaś całośc na filmie tu: https://thetruthaboutcancer.com/hpv-vaccine-side-effects-video/?utm_campaign=ttav-content&utm_medium=organic&utm_source=email-ttav&utm_content=hpv-vaccine-side-effects-video&utm_term=  .

Dla nie znających angielskiego szybkie, choć może nie całkiem precyzyjne tłumaczenie, a dla znających język Szekspira link powyżejj. Zapraszam do porażającej lektury.

Przerażające efekty uboczne szczepionki przeciw HPV (wideo)
Dr Sherri Tenpenny, D.O.

Ty Bollinger: No wiesz, spójrz na szczepionkę przeciwko HPV. Na opakowaniu znajduje się informacja, że może powodować inne rodzaje nowotworów.

Dr Sherri Tenpenny: Tak. Wiemy już, że ma to miejsce w raporcie VAERS. Że było wiele dziewcząt, które zostały w pełni zaszczepione szczepionką przeciw HPV, u których w ciągu trzech miesięcy do około dwóch lat po szczepieniu, zdiagnozowano raka szyjki macicy, lub wystąpiła ogromna ilość przypadków brodawek wenerycznych.

Wiemy, że mniej niż 4% kobiet w Stanach Zjednoczonych kiedykolwiek było narażonych na działanie dwóch wirusów, które są w szczepionce. Jeśli więc szczepionka zrobiła cokolwiek, to zamiast chronić, naraziła na zdrowotne szkody.  Istnieje co najmniej osiem szczepów HPV, wirusa brodawczaka ludzkiego, które mają być powiązane z rakiem lub wiadomo, że są związane z rakiem. Ale szczepionka obejmuje tylko dwa spośród nich.

Daje to fałszywe poczucie bezpieczeństwa matkom, które myślą, że chronią swoje dziewczynki przed zachorowaniem na raka, a samym dziewczynkom sugeruje, że nie potrzebują testu na wirusa HPV bo są chronione.

Ale są też inne szczepy, które mogą powodować raka. I to przywołuje inny punkt. Czy wirus powoduje nowotwór , czy też szyjka macicy, która jest delikatnym narządem, którego stan zaczyna się pogarszać z niedoboru substancji odżywczych, jest w następstwie tego atakowana przez wirusa?
Społeczność medyczna twierdzi, że HPV spowodował raka, podczas gdy ja uważam, że w rzeczywistości wiele dysfunkcji szyjki macicy i dysplazji szyjki macicy to choroby niedoboru żywieniowego. Wiele z nich leczyliśmy w naszej klinice witaminą A, witaminą D, witaminą C, naturalnym progesteronem i innymi działaniami, takimi jak zmuszeniem do odejścia od palenia, odstawienia pigułek antykoncepcyjnych, czego efektem była poprawa i  wyzdrowienie w więcej niż 90% przypadków, które śledziliśmy.

Ty Bollinger: Więc kiedy dasz ciału to, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania to funkcjonuje poprawnie.

Dr Sherri Tenpenny: Wyobraź sobie to właśnie.

Ty Bollinger: I jedna z rzeczy, które wcześniej powiedziałeś, że większość szczepionek lub wszystkie szczepionki nie zostały przetestowane pod kątem ich rakotwórczości.

Dr Sherri Tenpenny:  Tak właśnie.

Ty Bollinger: Jest to szokujące w świetle faktu, że mówisz, że nie zostały one przetestowane. Składniki szczepionek nie zostały przetestowane, aby sprawdzić, czy mogą one wywoływać raka, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że dziś patrzysz na składniki niektórych z tych szczepionek, które są znane z toksycznych właściwości

Dr Sherri Tenpenny: Tak jest. Jest kilka rzeczy, które są naprawdę kontynuowane i co mnie martwi, co jest też odpowiedzią na twoją sugestę. Formaldehyd jest stosowany w szczepionkach DPT i szczepionkach przeciwko polio. Od wielu lat mówimy lub wiemy, że formaldehyd może powodować różnego rodzaju problemy zdrowotne i że wiadomo, że formaldehyd w powietrzu, z którym się stykamy, lub niewielkie ilości cząsteczek formaldehydy, które wdychamy, powodują wiele problemów, w tym raka.

Dwa lub trzy lata temu formalnie stwierdzono: "Tak, formaldehyd zostanie dodany do listy znanych czynników rakotwórczych". Jednak nadal mamy znane nam czynniki rakotwórcze w szczepionkach, nie zostały one osunięte. I są wstrzykiwane od ponad 50 lat lub dłużej.

Ty Bollinger: To jeszcze gorzej niż z czynnikami, których nie poddano testom na rakotwórczość . Dobrze się wyraziłem  - zostały przetestowane i formaldehyd ...

Dr Sherri Tenpenny: Przynajmniej niektóre ze składników pokazały że są znanymi czynnikami rakotwórczymi.

Ty Bollinger: Wow!

Prosimy o pomoc w uświadomieniu niebezpiecznych skutków ubocznych szczepionek przeciwko HPV, dzieląc się tym artykułem ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

 
Nic dodać, nic ująć. Pozostaje pomyśleć i sprawdzać, co chcą nam wstrzyknąć. I zadawać pytania szukając dobrych i mądrych odpowiedzi.
 
Pozdrawiam

krisp

PS. Ty Bollinger to autor serii, która pojawiła się przed kilku laty pod tytułem" The Truth About Cancer, A Global Quest"
5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>