Żółte śmieciarki…

 |  Written by Rosemann  |  2
Tekst będzie wyjątkowo krótki. Przynajmniej jak na mnie.

Pani Marioli Karwecie, wdowie po Dowódcy Marynarki Wojennej śnią się żółte śmieciarki z biało-czerwonymi flagami, wiozące na wysypisko worki na śmieci. W workach są „puzzle”, które sprezentowali nam w 2010 r. Rosjanie. Ci Rosjanie, z którym wtedy ponoć ramię w ramię…  W workach na śmieci są „puzzle”, których być może nigdy nie da się już ułożyć.

Zgaduję, że panu Sławomirowi Neumannowi, Posłowi na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, w tym samym czasie śni się wielki spychacz, który, jak już te żółte śmieciarki z biało-czerwonymi flagami wyładują na wysypisku te worki z „puzzlami”, spycha je do wielkiego dołu. Spychacz też pewnie ma jakąś, może nawet  niejedną flagę ale nie wiem jaką bo śni o nim Sławomir Neumanni, Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.  A potem, w jego śnie, te worki ten spychacz zasypuje i jeździ po zasypanym dole tak długo, aż po nim nie ma żadnego śladu. I wreszcie jest spokój.

Nie ma spokoju pani Ewa Kopacz, Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, spać przez to nie może i nic się jej nie śni. Ani śmieciarki, ani spychacz ani nawet biało-czerwone flagi. Nie ma spokoju i nie śpi bo się do niej ciągle ktoś przy****dala. I ona ma już dość.

Dajcie jej w końcu spokój. Niech wreszcie zaśnie.

I niech się jej przyśni, że składa mozolnie te „puzzle”. I niech się nie obudzi póki ich nie ułoży do końca. Kawałek po kawałku. Kawałek po kawałku. Kawałek po kawałku. Kawałek…

I tak co noc.
5
5 (4)

2 Comments

Obrazek użytkownika alchymista

alchymista
No żarty żartami. Ja w gronie rodzinnym żartowałem, ze pewnie pijani Rosjanie rzucali szczękami do trumien i zakładali się, czy trafią do konkretnej trumny. I wbrew pozorm to wcale nie jest żart - oni sa zdolni do takiego bestialstwa.
Obrazek użytkownika Torpeda Wulkaniczna

Torpeda Wulkaniczna
celnie napisal, że Pani Karweta udało się zwyklymi słowami określić wtedy rządzących  jako skurwysynów najwyższej próby.

Tu na BnR cicho, bo co tu kometować Adamowi.


 

<p>"...upon all us a little rain must fall."</p>

Więcej notek tego samego Autora:

=>>