Żywa fabryka dzieci i Elton John

 |  Written by Stefan Bryś  |  1
Oto Same Kobiety 
Walczą O Swoje Brzuchy 
Nieszczęsne, Okaleczone 
W Swym Macierzyństwie Panie 
Uważają Się Za Prekursorki Wyzwolenia i Postępu 
Gotując Piekło Na Ziemi 
Dla Siebie i Dla Swoich Najbliższych

To tekst piosenki zespołu Włochaty Odkurzacz, w składzie którego kilkadziesiąt lat temu, po raz pierwszy, zadebiutowała Katarzyna Nosowska. Piosenka pochodzi z płyty „For sale” |wydania po raz pierwszy w ilości 100 egzemplarzy w 1991 a po praz drugi w 1994|.
Tekst tej piosenki jest bardzo mocny i niezwykle wymowny. Tak samo jak tekst opublikowany na blogu Witta http://www.fronda.pl/blogi/kajecik-mysli-schwytanych/jedno-dziecko-prosze-zapakowac,37235.html
Po chwili zastanowienia nad wymową tych tekstów rodzi się w głowie najstraszniejsze pytanie:
- Czy w XXI wieku można legalnie sprzedać własne macierzyństwo? Czy istnieje coś bardziej smutnego od fabryki żywych dzieci? Fabryki te, aby było taniej, będą umieszczone w tzw. krajach rozwijających się, a odwiedzać je będą obrzydliwie bogaci homoseksualiści z Zachodu. Będą zamawiać dzieci, jak bogaci biznesmeni samochody z taśmy produkcyjnej.
Chwile po odebraniu porodu, pan doktor w białym kitlu podejdzie do matki a odbierając niemowlaka wręczy jej plik banknotów. Następnie „nowy towar” zostanie przekazany dwóm przedstawicielom LBGT |dwóm kobietom lub dwóm mężczyznom| aby w świetle błyskających fleszy oraz w tłumie dziennikarzy kamer święcić uroczysty tryumf ostatecznego zwycięstwa nad chrześcijaństwem i Kościołem Katolickim w Europie.
Największym tryumfem Szatana w XXI wieku są kobiety gotowe zrobić wszystko dla pieniędzy lub jakiejś chorej ideologii. Lecz zbytnim uproszczeniem byłoby oskarżać je o całe zło dziejące się już na naszych oczach. To, że za jakiś czas, kilka chwil po porodzie, będzie można odebrać dziecko matce |lub ona sama dobrowolnie je sprzeda| ponoszą winę mężczyźni – politycy.


Pierwszą oznaką najstraszniejszej zbrodni XXI wieku, powodowanej w białych rękawiczkach „postępu”, jest para Elton John i jego partner. Czyli „mama” i „tata”, „rodzic 1”, i „rodzic 2”. Największy triumf wieloletniego „prawnego uwalniania zbrodniarzy od konsekwencji własnych czynów” ma na imię Zak a jego historia została już napisana przez „postępowych” dziennikarzy w następujący sposób:
„Zaadoptowany przez najsławniejszą parę homoseksualną” czyli „bezpośrednio sprzedany już w łonie matki”. Nikt z nich nie opisze tej historii od innej strony. Czyli nie napiszą tego, że przez dwa lata, kiedy zaadoptowane dziecko nie przestawało płakać, najsławniejsza para homoseksualistów zdecydowała się wynająć samolot, tylko po to, aby dzięki mleku biologicznej matki oddalonej od Londynu o 10.000 km |oraz jej fizycznej obecności|, jakoś próbować zmniejszyć cierpienie „ich dziecka”.


W końcu, w XXI wieku, wszystko jest na sprzedaż, nawet macierzyństwo. Czy wobec tego, ten nowy podręcznik w Polsce, rzeczywiście jest za darmo?
Gdy ludzkość dojrzeje
anarchia przyjdzie sama

 
|Złamane obietnice, Włochaty Odkurzacz|

Tekst całej piosenki

Nie Znajdziesz Nigdzie Ich Grobów 
Nie Mają Swojego Cmentarza 
Nie Złożysz Kwiatów Na Ich Mogiłach 
Pomódl Się Za Żywych 

Mordercy Chodzą Po Ziemi I Dziwią Się, Że W Ich Kraju 
Mordercy Chodzą Po Ziemi 
Następne Ofiary Już Czekają 

Macica Miejscem Egzekucji 
Nie Potrzeba Karabinu Żeby Zabić Człowieka 
Nie Potrzeba Plutonu Żołnierzy 
Bo Ci Co Giną Są Bezbronni I Słabi 

Mordercy Chodzą Po Ziemi I Dziwią Się, Że W Ich Kraju 
Mordercy Chodzą Po Ziemi 
Następne Ofiary Już Czekają Na ŚMIERĆ 

Najdłuższa Wojna Nowoczesnego Świata 
Najkrwawsza Wojna Cywilizowanego Świata 
Nienarodzone, Znienawidzone 
W Śmierdzącym Kanale Czekają Na Zmartwychwstanie 

Oto Same Kobiety 
Walczą O Swoje Brzuchy 
Nieszczęsne, Okaleczone 
W Swym Macierzyństwie Panie 
Uważają Się Za Prekursorki Wyzwolenia I Postępu 
Gotując Piekło Na Ziemi 
Dla Siebie I Dla Swoich Najbliższych
 
oraz małe dopowiedzenie:
 
Elton John zapłacił tylko 20.000 funtów matce „swojego” drugiego dziecka. 3000 więcej niż za „pierwszym razem”. Jeśli będą chcieli trzecie dziecko, wówczas, ich |czyli Eltona i Davida Furnisha| „prawie przyjaciółka rodziny”, liczy na 21,675 dolarów. Drugie dziecko, Elia Joseph Daniel Furnish-John narodził się w Los Angeles. Aby go kupić Elton zwrócił się do „Centrum Surrogatek… w Kaliforni, specjalizujące się w świadczeniu usług gejom. Centrum to ma swoje reguły: "Żywe fabryki dzieci" nie mogą palić, muszą wykazać się zdrowiem, formą i muszą już mieć własne dziecko aby uniknąć tzw. problemów psychicznych związanych z separacją etc.
 
http://www.youtube.com/watch?v=y26CXUdJLt0

Edit img SK  http://polki.pl
5
5 (4)

1 Comments

Obrazek użytkownika Ursa Minor

Ursa Minor
Początek Apokalipsy?
Przerażające, jak bardzo ludzka matka potrafi być nieludzka wobec swojego dziecka.
Dramaty osieroconych dzieci i dramaty wyrodnych matek, które prędzej czy później dopadnie sumienie. Tylko że dla ich dzieci będzie już za późno.

Dziękuję za tę notkę.

Pozdrawiam.Ursa Minor

Więcej notek tego samego Autora:

=>>