Projekt EDYP 3.0

 |  Written by Stefan Bryś  |  3
To, z czym dziś mamy do czynienia, to nie jest jakaś wielka mentalna rewolucja ludzkości. To, co widzimy oraz to, czego doświadczamy w XXI wieku, to jedynie powrót do zapomnianych już czasów antycznych. Tyle tylko, że w nie w skali 1:1. Wracamy powoli już nie tylko do kultu boga Słońce, Urana, Saturna, Księżyca oraz Marsa. Powoli odświeżamy zapomniane już historie, o których nie uczy się młodzieży nawet w liceum.


W świecie antycznym wolne związki (na zasadzie każdy z każdym) przybierały najrozmaitsze formy. Podam dla przykładu to, co działo się z przodkami Aleksandra Macedońskiego:

Eurydyka miała z mężem czworo dzieci: córkę i trzech synów. Córkę bardzo młodo wydano za Ptolemeusza z Aloros. Eurydyka wnet zapałała szaloną namiętnością do Ptolemeusza i została kochanką swego zięcia. Wówczas na rodzinę jęły spadać klęski.
Pierwszą ofiarą ciosu padł zdradzony mąż, sam król Amyntas. Ponieważ jeszcze nie wiedziano, do jakich przestępstw zdolna jest Eurydyka, wpierw się wahano, czy obwinie ją o zbrodnię. Lecz wkrótce Eurydyka kazała otruć własną córkę, by pozbyć się rywalki w łożu swego zięcia. Tym sposobem zadowoliła swą namiętność, lecz nie zaspokoiła ambicji ani własnej, ani kochanka”.
 
Dziś, gdy Pan Jan Hartman niestrudzenie głosi postęp, rozwój oraz pokazuje nieznane (niby) dotąd możliwości kazirodczych związków, przed jakimi staje człowiek to, pomimo lekcji historii (które pobrał ponoć na KUL i jeszcze dodatkowo je zdał), zapomina biedaczek o tym, że to wszystko już było!

To odgrzewane, stare kotlety! Postuluję zatem, aby w obliczu wciąż (podkreślam) ewoluującej myśli czołowego intelektualisty TVN i GW, zacząć dyskutować (już teraz -antycypując) nad projektem EDYP 3.0.

Będzie to projekt wprowadzenia zmian w prawie. To projekt dopuszczający możliwość porzucania, pozbywania się, topienia, poddania wcześniejszej eutanazji potencjalnych Edypów. Edypami możemy nazwać np. dzieci rodzone na zamówienie i adoptowane przez pary homoseksualne. Zmiany te mogą okazać się o tyle uzasadnione, że kiedy podrosną dzieci rodzone z coraz liczniejszych i coraz młodszych surrogatek (a przekazane parom homoseksualnym na wychowanie) nagle i niespodziewanie, mogą ożyć mityczne opowieści o królu Edypie.

Starożytny mit wcielony w scenariusz konkretnego życia. Czyli scenariusz przyszłości w którym Rodzic A i Rodzic B pragną powstrzymać młodego, adoptowanego (właściwie kupionego przez nich od biednej młodej surrogatki człowieka), który poślubiając starszą od siebie o kilka lat kobietę pragnie dowiedzieć się tego, co przypomina mu jej bicie serca i oddech.

Po niby przypadkowych, niepotrzebnych faux pas profesora UJ na salonach projekt EDYP 3.0 staje się zatem jak najbardziej realny. Wystarczy odrobina logiki i fantazji.

Nikt nie jest w stanie przewidzieć (tym bardziej żaden PAN, Oxford czy Cambridge) do czego doprowadzi wprowadzane systematycznie, niby z kosmosu, prawo do adopcji przez homoseksualistów oraz związanych z tym wszystkim konsekwencji w życiu realnym.
Takie właśnie opowieści w XXI wieku stają się coraz bardziej realne i coraz bardziej prawdopodobne.

Panie Janie niech Pan wreszcie to przyzna:

To nie było zwykłe faux pas…to po prostu jest przyszłość POLSKI....


https://www.youtube.com/watch?v=pEtL-aUu8Hk
 


 
4.42857
4.4 (7)

3 Comments

Obrazek użytkownika polfic

polfic
Cóż... jego to już Bóg calkowicie opuścił. Lewacy tak mają. Zastanawiam się tylko czemu inni lewacy go opuścili. Ten pewnie przegiął ....
Obrazek użytkownika Hun

Hun
...go opuścili, bo się (i ich) zdekospirował w tym temacie... To pewnie kolejny, lewacki "etap" po gender... No ale Janek spalił sprawę...blush

Pzdr, Hun

"...And what do you burn, apart from witches?   - More witches!..."
Obrazek użytkownika ciociababcia

ciociababcia
Według niemieckiej Rada Etyki, rząd powinien rozważyć zmianę prawa tak, aby kazirodztwo było legalne.

Rad podjęła taką decyzję po ogłoszeniu przez Europejski Trybunał Praw Człowieka wyroku w sprawie niemieckiego rodzeństwa, które żyje jak małżeństwo. Rodzeństwa z Saksonii ma czworo dzieci, w tym dwoje z nich jest upośledzonych.

„Podstawowe prawo dorosłego rodzeństwa do samostanowienia w kwestiach seksualnych należy w tym przypadku przedkładać ponad abstrakcyjną ochronę rodziny” – napisano w uzasadnieniu

Taka opinia została wydana większością 14 z 25 członków Rady. Dziewięciu było przeciw, a dwóch wstrzymało się od głosu.

Autor: plk
Na podstawie: gosc.pl, pch24.pl
Źródło: Niezależna.pl


http://wolnemedia.net/prawo/niemcy-zalegalizuja-kazirodztwo/

_________________
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Więcej notek tego samego Autora:

=>>