Zamach na Pana Zbyszka

 |  Written by karlin  |  6

Pancerne samochody po Komorowskim. BOR, z niewielkimi korektami personalnymi, także po Komorowskim. A więc po kimś, kto wiedział o śmierci Prezydenta Kaczyńskiego jeszcze zanim przyszło jakiekolwiek, oficjalne potwierdzenie. Wielbicielowi ślepych snajperów i jednemu z najbardziej ponurych - gdy się oderwie przykrywającą wszystko, a pozszywaną z jego widowiskowych kretynizmów, klapę od sedesu - powtarzam, jednemu z najbardziej ponurych symboli ostatnich 25 lat.

I ma być w porządku?

Bo niemieckie samochody nie mają przynależności partyjnej, a serwisanci i borowiki to przecież profesjonaliści? Jak ten, no, Leon albo Piotrowski?

Nonszalancja ocierająca się o instynkt samobójcy.

Bo w gruncie rzeczy, niezależnie od przyczyny wczorajszego wypadku, to był - poprzez zaniechanie, głupotę lub świadome działanie - Zamach na Prezydenta Polski. I oby ci, co powinni, tak wlaśnie to potraktowali.

Ale najważniejsze jest chyba coś innego, z czego, jak się wydaje, właśnie ta nonszalancja się rodzi. Czemu musi, jako wręcz nieusuwalna konsekwencja, towarzyszyć. Powszechne przywolenie na nienawiść. Niczym nieskrępowaną, bo przecież jeszcze nas oskarżą o zamach na wolność słowa i demokrację (jakby teraz co innego robili), a jak będziemy grzeczni, to może polubią.

A konsekwencje? Proszę poczytać komentarze po wczorajszym wypadku.

 


 

Zamach na Pana Zbyszka

Zamach na Pana Zbyszka


 
No i teraz - oprócz starannego śledztwa, i wypieprzenia całego, tego BORu, razem z jego pancernymi, hitlerowskimi maszynami, na Księżyc - rzecz fundamentalna.

Od wczoraj Prokuratorem Generalnym, jest Zbigniew Ziobro. Czy można liczyć na to, że publiczne życzenie komuś śmierci zacznie być w końcu ścigane? Moim zdaniem, usuwanie upublicznionych wcześniej wpisów to nie jest zamazywanie popełnionego czynu. A machać na to ręką można w wypadku obelgi, ale nie gdy chodzi o nawoływanie do zabójstwa czy pochwalanie takiego czynu.

Zdaję sobie sprawę, że z sądami, czyli z karalnością, może być jeszcze różnie, ale nie obawiał bym się tak zwanej "opinii zagranicy" (to znaczy, żeby było jasne, ja ją mam w dupie, ale widzę, jak wielu z obecnie rządzącym, na samą myśl o "złym słowie" zagranicą, podbródki się trzęsą), bo teksty w rodzaju wyżej przedstawionych są raczej nie do obrony. 

Więcej, we wszystkich, znanych mi, tzw. cywilizowanych krajach są karalne i ścigane. Jedynie Polska popisuje się tutaj od kilku miesięcy jakąś obłąkaną wersją Męczennicy Narodów. 

Natomiast trzeba wreszcie zacząć przekonywać i przesyłać jasny komunikat, że nienawiść posunięta do nawoływania do zbrodni, w żadnym wypadku się nie opłaca. Nawet, jeśli ktoś ci za nią płaci.

Oprócz osób prywatnych, organizacji w rodzaju KOD czy partii politycznych, muszą się o tym przekonać również, a może przede wszystkim  media, z serwisami internetowymi włącznie. W tym ostatnim wypadku nie wystarczy usuwanie wpisów lub blokowanie poszczególnych piszących, ale przydałyby się potężne kary pieniężne. Reszty już właściele sami dopilnują.

Panie Zbyszku, mam nadzieję, że Pan się nie boi?
ilustracja z:http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2016/14571649931199117...
Hun

5
5 (3)

6 Comments

Obrazek użytkownika karlin

karlin
po prostu nie da się uciec.

I teraz, albo się samemu wybierze czas i formę, albo będzie się stało we łzach, jęcząc - "Biją!" - i opędzało z dystynkcją parasolką.

Do czasu, aż "A Hard Rain's A-Gonna Fall".    
Obrazek użytkownika tł

A po przeczytaniu MK warto jeszcze przeczytać to: http://www.ostrowskiarms.pl/?p=204

Można tam znależć konkretne dane n/t  certyfikowanych standardów tzw. wytrzymałości balistycznej.

Dodam, że prezydencki BMW7HS to najprawdopodobniej VR7
Obrazek użytkownika Danz

Danz
W tym temacie warto przeczytać artykuł z portalu wpolityce.
Poniżej wklejam ciekawe fragmenty:
 

Skutkiem postkomunistycznego myślenia i działania jest sprawa szkoleń prowadzonych w Biurze Ochrony Rządu przez firmę Konsalnet. Przed laty firmę założyła grupa oficerów Służby Bezpieczeństwa, którzy w przeszłości i obecnie czerpią zyski z intratnych kontraktów, z których niektóre zakończyły się skandalem

— ostrzegał Józef Rojek, ówczesny poseł Zjednoczonej Prawicy

Założyciele Konsalnetu to oficerowie SB i wywiadu wojskowego, którzy m.in. zajmowali się zwalczaniem opozycji demokratycznej i działalnością wywiadowczą na terenie państwNATO

Czy ludzie z PiS-u są, aż tak bardzo naiwni, czy po prostu głupi (bo inaczej tego nie mogę nazwać)?
A może jedno i drugie, przecież byli SB-ecy nie mają żadnych skrupułów, a tym bardziej ich "żołnierze".
Seryjny Samobójca operuje w piątki, dlatego boję się piątków w IIIRP.
Pozdrawiam.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska

katarzyna.tarnawska
TO BYŁ ZAMACH!
A w świetle informacji sprzed paru dni, że "BOR nie jest w stanie zapewnić pełnego bezpieczeństwa Prezydentowi" - zamach przygotowywany w sposób niemal skuteczny.
Ufam, że hejterzy zostaną ukarani skutecznie (finansowo w pierwszym rzedzie!), natomiast sprawcy zamachu znalezieni, nazwani po imieniu, że wskażą mocodawców i że odpowiedzą (może zarówno jedni, jak drudzy) w sposób zasłużony!
Że wreszcie uda się, skutecznie, oczyścić nasze pola z chwastów!
Pozdrawiam!
Obrazek użytkownika Basia.Orska

Basia.Orska
obrzydliwymi wpisami na FB, ludzie bez zastanowienia firmują swoim nazwiskiem teksty, których powinni się wstydzić. Absolutny brak zdrowego rozsądku i klasy.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>