Bezzębna Belgia

 |  Written by HdeS  |  2
Przedstawiciele amerykańskich służb bezpieczeństwa ostro krytykują Belgów. Ich zdaniem są „jak dzieci”, bezmyślni, zagubieni i niekompetentni – donosi amerykański portal „The Daily Beast”. Dalej jest jeszcze fajniej:
Infiltracja (Beglii) przez dżihadystów trwa od dwóch dekad, a oni dopiero teraz zaczęli nad tym pracować. Kiedy jesteśmy zmuszeni wejść z nimi w kontakt lub wysłać im naszych ludzi, aby z nimi rozmawiali, to w zasadzie rozmawiamy z dziećmi. Oni nie są aktywni, nie wiedzą, co się dzieje. Nie chcą przyznać, że ich kraj został przejęty przez dżihadystów, więc udają, jakby problemu nie było.
Cudaczne państwo jakim jest Belgia, ze swoją stolicą Brukselą będącą równocześnie stolicą innego quasi-państwa Unii Europejskiej nie przestaje zadziwiać. Niby nowoczesność, szkło i aluminium na każdym kroku, a jak się to-to weźmie w ręce to między palcami rozłazi się jak miękkie g….wno. Rozpaczają, że zginęły zamordowane przez innych Belgów raptem 34 osoby (to i tak o 34 za dużo), a w ramach legalnej eutanazji w 2015 inni Belgowie w samym tylko 2015 roku utrupili 2021 innych Belgów. Skąd ta rozpacz wyrażana kredą na asfalcie?  Może stąd, że te 34 osoby zostały zamordowane niezgodnie z prawem, w końcu to państwo ma monopol na eutanazję, a monopole konkurencji nie znoszą. Belgijska „opieka zdrowotna” też nie zarabia na takich „dzikich” eutanazjach.
I jeszcze jedno stwierdzenie:
Nie jesteśmy w stanie monitorować setek, a nawet tysięcy osób jednocześnie, które są powiązane z islamskim ekstremizmem. To nie jest możliwe logistycznie
— powiedział jeden z funkcjonariuszy brukselskiej jednostki do walki z terroryzmem w rozmowie z amerykańskim portalem „BuzzFeed”.
Wychodzi na to, że nie tylko logistycznie ale nawet logicznie gdy się do takiego burdelu (ach ta nowoczesność i swoboda obyczajowa!) dopuszcza. A przecież były premier Belgii, nieubłagany krytyk polskiego rządu i kumpel Putina, niejaki Guy Verhofstadt, sprawia wrażenie jakby na dobrym rządzeniu i walce z terroryzmem zęby zjadł. Nie sprawia natomiast wrażenia człowieka który wie, że do domu nie wpuszcza się węża.
 
Notatkę oparłem na http://wpolityce.pl/swiat/286217-amerykanie-ostro-krytykuja-dzialania-op...
5
5 (3)

2 Comments

Obrazek użytkownika Szary Kot

Szary Kot
zdjęcie dokumentuje, że Guj zjadł zęby. Na czym, nie wnikajmy, bo jeszcze zwymiotujemy.
 

"Miejcie odwagę... nie tę tchnącą szałem, która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem przeciwne losy stałością zwycięża."
Obrazek użytkownika stronnik

stronnik
Infantylizm wileu rządzących tym światem, poraża. Sami mieliśmy do pewnego stopnia infantylizm przez ostatnie osiem albo i ponad dwadzieścia lat. Belgowie jeszcze nie wiedzą że jadowity wąż już ich ukąsił dawno temu. Podczas gdy my walczyliśmy z komuną oni pogrążali się z lubością w otchłani lewactwa, omamieni kolorytem ulic i dostatnim życiem. Malowanki na asfalcie każą sądzić że ten infantylizm przenikął do ich mózgów i całkiem opanował. Ciekawe jak prędko opadną im łuski? O ile zdążą opaść.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>