Brukselski reżym

 |  Written by Animela  |  1

Przez zupełny przypadek zerknęłam dziś do tv, a tam - scena jak żywcem przeniesiona z PRL: po jednej stronie placu w Brukseli stoją zwarte szeregi uzbrojonych po zęby policjantów, a po drugiej - tłum zwykłych ludzi. Jak się okazuje, zamordystyczne władze Brukseli zakazały demonstrowania prawicy, choć lewica ... mogła demonstrować swobodnie. Skończyło się to zamieszkami, w których zomowcy ... przepraszam, policjanci ... użyli przeciw demonstrantom armatek wodnych.

Jeśli ktoś jeszcze ma złudzenia, czym jest Unia Europejska, to dziś musiał - po prostu musiał - je stracić. Biurokratyczny, niedemokratyczny moloch, kosztowniejszy od Bizancjum, skorumpowany i zdegenerowany - oto te słynne "wartości europejskie". Tchórzliwe i zakłamane władze Unii, krok po kroku, doprowadziły do śmierci setek ludzi w zamachach - i pewnie jeszcze większej liczby zabitych, pobitych i zgwałconych przez "imigrantów", którzy otwarcie mówią, że pogardzają Europą i jej "wartościami".

We Francji - stan wyjątkowy od kliku miesięcy. W Belgii - przerażona i butna władza podniosła rękę przeciwko własnym obywatelom, segregując ich niczym kiedyś Hitler - na tych lepszych i na tych gorszych. Merkel, słaba babinka w czasach, które potrzebują męża stanu, miota się między humanitaryzmem a wojną domową.

Trzeba to sobie wreszcie powiedzieć bardzo głośno i bardzo dobitnie: to nieprawda, że Unia Europejska zmierza w złym kierunku. Unia Europejska już od dawna jest tworem antydemokratycznym, rządzonym przez bandę zdegenerowanych idiotów, której wartością nadrzędną jest korupcja i walka z normalnością.

Ktoś niedawno napisał, że strefa Schengen rozpadnie się do końca roku. A w życiu! Moim zdaniem, rozpadnie się w ciągu kilku miesięcy - może nawet tygodni. Zwłaszcza, że ta zbrodnicza hołota podpisała skrajnie niebezpieczny pakt z Turcją ... co oznacza, że Turcja trzyma Unię za jaja.

Kiedyś myślałam, że może prezydent Duda będzie w stanie zbudować wokół Polski koalicję państw-sąsiadów. Obecnie widać, że nie jest do tego zdolny. Widać jednak, że taką rolę - na nasze szczęście - chce i może pełnić Wiktor Orban. Rolę lidera.

W obecnej sytuacji konieczne jest porzucenie partykularnych interesów i przyłączenie się do węgierskiej koalicji - nawet, jeśli Polska będzie tam na drugim planie.

I trzeba to robić SZYBKO - zanim te nikczene, tchórzliwe brukselskie durnie dopuszczą do wybuchu masowych protestów przeciw polityce imigracyjnej w całej Unii.

Dodam jeszcze tylko na koniec, że to, co dziś zrobiły władze brukselskie, powinno być osądzone przez Trybunał w Hadze: dowolne wybieranie, kto może, a kto nie może protestować, i rozganianie pokojowej demonstracji armatkami wodnymi - to cechy reżimu. Unia Europejska to twór totalitarny, obrzydliwy pod względem ideologii i wrogi ludziom.

W dodatku - ci brukselscy debile nie zdają sobie sprawy z rzeczy podstawowej: to nie przeciwko prawicy muzułmanie podkładają bomby. Oni to robią przeciwko lewicy - tęczowym paradom, feministkom, wyuzdaniu, deprewacji ... To właśnie to muzułmanów boli - zrozumcie to wreszcie, wy tępe buce!


ilustracja z:http://i.iplsc.com/-/00058OI2L78K4XBT-C438.jpg
Hun

5
5 (2)

1 Comments

Obrazek użytkownika max

max
Bez Schengen przeżyjemy.
Nawet bez Unii Europejskiej przeżyjemy.
Nie sądzę zresztą, żeby EU przetrwał dłużej niż 10 lat, ten utopijny projekt był skazany na klęskę od samego początku, to byłą kwestia czasu. A wydarzenia ostatnio nabrały tempa.

"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo."

Więcej notek tego samego Autora:

=>>