Człekokształtni są wśród nas :)

 |  Written by Stefan Bryś  |  0
„Z ogromnym żalem zawiadamiamy o tym, że 24 kwietnia 2015 roku zmarł Pimpek.
Odszedł od nas wyjątkowej rasy
kundel - zdobywca wielu nagród i wyróżnień
na psich konkursach piękności.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się o godzinie 13.00
w tutejszym kościele parafialnym pod wezwaniem…
Prosimy o modlitwę za naszego Pimpka.
Pogrążona w smutku i żalu Rodzina”.


 
Czy tak w niedalekiej przyszłości brzmieć będą niektóre nekrologi np. w Gazecie Wyborczej? Wszystko niestety wskazuje na to, że tak. Tak właśnie będzie a nie inaczej! Właściwie już jest.
Tydzień temu podobne ogłoszenie ukazało się w Belgii i brzmiało:
 
„Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że w klinice weterynaryjnej odszedł od nas Miss Chiwa”. Pozostawił w nieutulonym żalu całą swoją rodzinę nasz kochany piesek rasy Chihuahua. O zdarzeniu zawiadamiają Joseph Guns i Sylvana Sonzogni mieszkańcy Sambreville”.

Miss Chiwa to taki sam celebryta jakich znamy bardzo wielu. Zrobił karierę w telewizji, zagrał w jednym z wideoklipów i w Brukseli podziwiał nawet paradę wojskową o czym nie omieszkały poinformować okoliczne media. Nawet te w Polsce. Czy wobec takich faktów może nas dziwić to, że dostąpił także zaszczytu prawdziwej ceremonii pogrzebowej?

Psi celebryta oprócz rodziny zgromadził fanów oraz sympatyków w kościele w Auvelais a jego psie ciałko zostało złożone na stoliczku przypominającym katafalk. Podczas ceremonii pogrzebowej została odprawiona prawdziwa liturgia Słowa a za zmarłego Miss Chiwę modliło się wiele osób.

 


Tamtejszy proboszcz Francis Lallemand usprawiedliwiając powyższą ceremonię stwierdził: „Zwierzęta stanowią część naszego życia. Są obecne także w Biblii. Przez respekt jaki im okazujemy mamy okazję nauczyć się tolerancji dla innych”.

http://www.dailymotion.com/video/x2nk6xq_adieu-a-miss-chiwa_news?start=69
 

Lord Solly Zuckerman i Charles Oxnard to znani w całym naukowym świecie ewolucjoniści – eksperci od anatomii. Dość niedawno, ku zdziwieniu dość licznej rzeszy naukowców, dokonali dość zaskakującego odkrycia. Po 15 latach badań nad znanymi nam z podręczników od biologii szkieletami, uroczyście stwierdzili, że przodek nasz Australopithecus, to była zwykła małpa.

Czyli przodkowie nasi człekokształtni o których uczyliśmy się my, a teraz bardzo wytrwale uczą się wszystkie cywilizowane dzieci, to tylko inny gatunek małp. Ich szkielety najwyraźniej wskazują na to, że Australopithecus nie był w stanie chodzić w postawie wyprostowanej. Aby nie było wątpliwości co do poprawności powyższych badań i analiz:
 
Trwały one lat 15 i zostały potwierdzone przez pięciu innych opłacanych przez rząd brytyjski niezależnych naukowców.

Inny sławny ewolucjonista Charles E. Oxnard porównał dodatkowo szkielet Australopithecus ze szkieletami żyjących obecnie na naszej planecie szympansów. Odkrycie jakiego dokonał okazało się wstrząsem dla znanego nam z podręczników do biologii drzewa naszego genealogicznego. Wszystkie bowiem znaki na niebie i na ziemi wskazują na to, że kości udowe szympansów oraz goryli, tak samo zresztą jak w przypadku Australopithecus, nie pozwalają im na przyjęcie postawy wyprostowanej a jedynie w sytuacjach ekstremalnych na tzw. „gibanie się”.

Tym samym teoria o małpach, które niegdyś zeszły z drzewa tylko po to, aby w przyszłości stać się ludźmi poszła się ... na śmietnik. Wszystko to, co znajdujemy w szkieletach Australopithecus, a co do tej pory miało stanowić o ich niezwykłości (znana nam jako postawa względnie wyprostowana), to także atrybut współczesnych małp, które najwyraźniej od ponad 150 lat, w nosie mają własną ponoć człekokształtność. Gdzie wobec tego tkwi niezwykłość  owego Australopithecus, który do tej pory uważany był za coś niezwykłego?

Inne z kolei badania Briana G. Richmonda i Davida S. Straita z Uniwersytetu Georga Washingtona nad biedną Lucy potwierdzają to samo. Wszystko to, co w swoim szkielecie posiadała, odkryjemy badając współczesne goryle i małpy. Nawet przeprowadzona przez dr anatomii Freda Spoora z Uniwersytetu w Londynie analiza pozostałych „wyjątkowych atrybutów” Australopithecus wskazuje jedynie na to, że to zwykła małpa była i nic więcej.
 
 
K…wa ale odjazd!!!

PS. 
Jak żyć w takim świecie Pani Ministro od Edukacji? Jak żyć?
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>