Czekając na Cybę

 |  Written by Smok Eustachy  |  0
zanowne kaczofoby coś słabo wam idzie, nie macie pomysłów i próbujecie zasadzić się na Kaczora. Akcja z ochroną nie przyniesie wam poklasku w społeczeństwie. A niech ktoś zasadzi się na niego to będzie na was. I co wtedy?

Właśnie nie wiadomo, tzn w sumie wiadomo. Wasze umiłowanie nieprawości zaszło tak daleko, że nie będzie żadnego otrzeźwienia. radocha będzie u was z dokończenia Smoleńska itp. Złudzeń żadnych mieć tu nie można. A nawet jeśli nowy Cyba nie został już wyrychtowany to pacjentów naładowanych tefałenem jest tam u was tylu że łatwo się znajdzie. Demonstrujecie jednak w tym momencie skrajny brak wiary w sukces. Ni ma światełka w tunelu, jedyna nadzieja to exterminacja Kaczyńskiego. Wzorce europejskie są tu wyraźne; w 2002 roku zamordowany został holenderski polityk Pim Fortuyn, a jego morderca dostał 18 lat i wyszedł po 12. Jest więc tu nadzieja na amnestię, że rozgrzany sędzia nadzwyczajnie załagodzi karę. Swoją drogą przestępcą to jakiś ekooszołom weganin, pokazujący, jak są oni niebezpieczni. 

Wielka trójka profesorska, czyli prof, prof Mikołejko, Krzemiński, Markowski, Sadurski ma tu spore zasługi. Myszki Agresorki, Stefan, Ubywatelstwo itp.No zobaczymy.

II

W polityce nie zgadzam się z sondażowymi wywodami Marcina Palade, niewątpliwie uczonymi. Mniemam bowiem, że w połowie kadencji mamy okres rozpasania i ludzie różne tam takie historie opowiadają. Na kogo to nie zagłosują. Im bliżej do wyborów tym większa realność odpowiedzi i tym bliższy wynik rzeczywistemu. Na to się nakładają wahania wynikające z bieżączki. Na to się nakłada opóźnienie reakcji elektoratu. Już wam tłumaczyłem że wzrost powyborczy PiSu był opóźniony i teraz to opóźnienie reakcji społecznej się utrzymuje.

Tymczasem PiS atakuje społeczeństwo różnymi gupotami, jak zniesienie równości wyborów. Ratuje PSL poprzez zakaz hodowli futerkowców. Różne tam takie te. Analizy działalności pisiorstwa są do bani. Nie jest prawdą, że zwiększa on redystrybucje. Zmienia się jej wektor  - z dawania lewym cysternom i karuzelom vatowskim przechodzą do dawania rodzicom na dzieci itp. Jest to pewien plus, wbrew temu co wywodzi red. Warzecha. No niewielki plus.

III

Kryzys żydowski się rozwija. Niedoceniacie tzw. dopełniania miary nieprawości z którym mamy do czynienia. Ataki na Polaków i wpierania im holocaustu. Żydzi o wiele bardziej przyłożyli się do holocaustu niż my. W każdym razie teraz zaczęli bluzgać otwarcie i muszą pogodzić się z swoją mizerią moralną, która jest oczywista dla każdego. Nawet red. Ziemkiewicz tu przejrzał na oczy. Ciężkie czasy idą tutaj dla nas.

Widać dowodnie, że wpuszczenie emigrantów Zachód traktować mógł traktować jako mniejsze zło. Ostatnio synagogę tam obrzucili koktajlami Mołotowa. Mówię wam, że zamysł jakiś tu głębszy był.  Zawsze trzeba mieć plan B i jeśli już by nie dało się uniknąć przyjęcia jakiś imigrantów to należałoby ich zakwaterować w Miasteczku Wilanów, Konstancinie-Jeziornie, i na krakowskim Kazimierzu. O.

PS Kolej już jest skończona a dlaczego to wam napiszę.
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>