Czy Bronek może być antysystemowy?

 |  Written by karlin  |  6

Bronek nie tylko może, ale Bronek wręcz jest antysystemowy.

Nikt w takim stopniu jak on, od 2007 roku nie zrobił Systemowi wbrew, nie zszargał mu opinii, nie ośmieszył i nie kopnął w tyłek, usiłując strzelić z przewrotki do własnej, czyli Systemu bramki. 

Bez jego wysiłków i dokonań zbuntowani, zmieleni, zniesmaczeni i antysystemowo rozjuszeni prawdopodobnie w ogóle by nie wiedzieli, że ktoś taki, jak Paweł Kukiz istnieje i jest dla nich najlepszym wyborem.

Czy ktoś im to zdoła w ciągu najbliższych kilkunastu dni wyjaśnić, czy też antysystemowość Bronka skończy się jego iście samurajską autodekapitacją?

Byłoby wręcz dialektyczną perwersją, bo zatrącającą o tak przez materializm znienawidzone, metafizyczno-religijne konotacje, gdyby duchowy patron, niemalże Ojciec Antysystemu stał się jego pierwszą, rytualną ofiarą.

img.:http://fakty.interia.pl/galerie/kraj/podpisy-za-referendum-w-warszawie-z... @kot

5
5 (3)

6 Comments

Obrazek użytkownika Danz

Danz
Mam wrażenie, że sztab Komorowskiego miota się od ściany do ściany, przekaz jest coraz bardziej niespójny i chaotyczny. Dzisiejsze upokorzenia bula w czasie wędrówki po ulicach Warszawy to kontynuacja upokorzenia z dnia wyborów.  Upokorzenia niezamierzonego przez sztab prezydenta. Wydaje się, że Komorowski nie ma pojęcia jak zachowywać się w relacjach ze zwykłymi wyborcami, wręcz hamuje się przed okazaniem agresji... I tu jest właśnie nadzieja, że Komorowski się po prostu zmęczy i stanie się jeszcze bardziej sztuczny i arogancki. A to już krok od przegrania II tury, czego mu i nam wszystkim życzę.
Pozdrawiam.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika karlin

karlin
doszedłem do wniosku, że Bronek robił to wszystko, co nas i świat cały wprawiało w osłupienie, jedynie po to, żeby Kukiza wypromować, przepchnąć do drugiej tury wyborów, a następnie z ulgą z nim przegrać. I poczekać, aż wszyscy za nim, znaczy za Bronkiem, zatęsknią. Tak mu przynajmniej wytłumaczono.

Tylko, że już na wstępie nie wyszło, a ktoś go zapomniał wyłączyć. I jak ten robot z zepsutym systemem orientacji łazi w kółko po pokoju i odbija się od kolejnej ściany.
Obrazek użytkownika Jonathan

Jonathan

Be careful what you wish for, cause it may come true.
Obrazek użytkownika Danz

Danz
Słuchajcie, ja tak naprawdę to podpalam skręta z ziołem w gabinecie prezydenckim.  Głosujcie na mnie, bo jestem antysystemowy.
Pozdrawiam.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika Szary Kot

Szary Kot
ale siem nie zaciongam i ci z prawej tesz mogom na mnie głosować
 

"Miejcie odwagę... nie tę tchnącą szałem, która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem przeciwne losy stałością zwycięża."
Obrazek użytkownika karlin

karlin
żeby nieco wątek z poprzedniego komentarza rozwinąć, chodzi, tak jak chodzi, bo jest chyba na ruskich częściach. Choć sądząc po głosach niemieckiej prasy (najnowsza wersja "VB" dla niemieckich inteligentów, czyli "FAZ"), wstrząśniętej, zmieszanej i przerażonej wynikiem Dudy, program operacyjny i moduł sterujący wykonano mu za Odrą.

No i przez przypadek mamy niezwykle sugestywny pokaz, jak owo słynne "kondominium" działa w nieco bardziej skomplikowanych warunkach zewnętrznych i w sytuacji realnego zagrożenia. Dobra nauczka również i dla tych polskojęzycznych, którym się marzy "oddanie Polski w dobre ręce". Dla świętego spokoju i ciepłej wody z kranu.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>