Dokonało się

 |  Written by Smok Eustachy  |  0

No mamy koniec nerwówy. Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na Andrzeja Dudę uspokoi nastroje, następne wybory za 3 lata więc luzik. PiS uzna, że jego polityka jest słuszna, bo w sumie fuksło się im. 400 000 głosów to co to jest? To jest nic. Nic to że Mastalerek orał a Brudziński kombinował. Linia przyjęta wobec Konfederacji jest słuszna. Ogólnie OK. Widać, że powstała sztama na linii Duda-Morawiecki (zaangażowanie premiera w kampanię!). Sztama ta ma kosę z J Kurskim i ziobrystami. Czy prostacka propaganda TVP to był sabotaż? Jest jeszcze frakcja betonu z czasów Porozumienia Centrum i szydłowcy. To się teraz będzie kotłować, natomiast gowinowcy nie są obecnie jakąś autonomiczną siłą.

Tymczasem wśród opozycji wrze:

Sąd Najwyższy jest nieważny, chyba że zatwierdzający Borysa Budkę. Ten sam sąd co teraz zatwierdził Andrzeja Dudę wcześniej zatwierdził Budkę, Agresorkę nawet zatwierdził. Czy w związku z nieważnością wspomnianego sądu Budka uzna się za niebyłego? Odda wszelkie pobory sejmowe? Diety? Noclegi? Itp. itd? No ale skoro idzie o platformerską kasiorę to zasady są inne.

image

Słuchajcie totalniaki: gdybyście oddali wszelką kaskę, stwierdzili, że nie jesteście posłami i gdybyście sobie poszli w pierony to wasze stanowisko byłoby bardziej przekonujące. A tak to nie jest. Jest źródłem beki.

Wracając do mecenasa Qnia: sam pomysł, że wybory prezydenta można skasować nie przychodząc na Zgromadzenie Narodowe jest mentalnym gwałtem na konstytucji i sam fakt, że odważył się to palnąć dowodzi pogardy, którą żywicie do wspomnianej konstytucji. Podobnie jak wcześniejsze matactwa, o których pisałem. Dowodzi to również waszej degrengolady moralno-intelektualnej.

II

Agresywni bojówkarze szerzący terror LGBT zostali zgaszeni przez złożenie kwiatów przez Prezydenta, który kulturalnie ich zaorał. Cała ta akcja z wieszaniem tęczowych flag czy nawet zarzucaniem płacht na pomniki z napisem KONSTYTUCJA jest w oczywisty sposób obraźliwa. Podaję oczywisty klucz interpretacyjny: tam, gdzie szanują to tęczowych flag nie wieszają. Np. tzw Marsz Żywych. Skoro ten pawian drapiący się tu i ówdzie jest taki fajny, to czemu tam go nie wrzucą. Na swoje pomniki bohaterów getta nie wieszają. Na synagogi. Tylko w tych miejscach, do których czują nienawiść. Kościoły, Powstanie Warszawskie itp. Nasze pomniki. A gdyby pozawieszali u siebie to inna rozmowa by była. Jak ktoś się odważy w TV coś takiego powiedzieć to będzie chryja jak 150. UE się zatrzęsie i wszystkie media za oceanem. Ale co poradzisz jak nic nie poradzisz.

III

Mniemam, że za 5 lat Andrzej Duda będzie kończył kadencję pełną sukcesów i patrzył, jak tam kandydaci się kłębią. Myślę, że Morawiecki może wtedy startować. I 2 tura Morawiecki-Bosak. Głosuję na Bosaka wtedy.
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>