Duce

 |  Written by Smok Eustachy  |  0

Zastanówmy się, z kim mamy największe porachunki? W lewactwie mamy np. prądy takie:

  1.  Bolszewizm/komunizm z towarzyszem Stalinem.
  2. Narodowy Socjalizm z towarzyszem Hitlerem.
  3. Faszyzm z Mussolinim. Nie wiem czy był towarzyszem.

Mówimy tu tylko o towarzyszach partyjnych, o towarzyszach bezpartyjnych nie. O pierwsze i drugie miejsce toczyła się zaciekła walka miedzy bolszevią a Niemcami. Nie wchodząc tu zbytnio w szczegóły zauważam, że Stalin zaczął jeszcze przed II Wojną Światową, exterminacja 150 000 Polaków zamieszkałych na terenie ZSRS, takie tam. Dalej mamy Ribbentropa-Mołotowa czyli pakt w swej istocie antypolski: jak to lewak z lewakiem. Nic innego z tego nie wyniknie. Bo co może? Potem okupacja niemiecka i soviecka, potem socjaliści niemieccy zostali wyparci i komuchy zostały. Kto dla nas był gorszy w końcowym rozliczeniu? Obecne lewactwo niech rzetelnie porówna. Zobaczymy.

II

Mamy teraz ten faszyzm. Co my wiemy o faszyzmie? Ano przywołajmy Kluzicę :

https://dorzeczy.pl/81910/Faszyzm-to-ruch-ktory-sie-narodzil-w-Niemczech-Kompromitacja-Kluzik-Rostkowskiej.html

No nic nie wiemy. Jak ktoś chce wyrazić sprzeciw wobec narodowosocjalistycznego reżimu niemieckiego to może zastosować symbol przekreślonej swastyki. Przekreślona swastyka wzbudza furię lewactwa współcześnie. Jak wyrażasz sprzeciw przeciw bolszewii to malujesz przekreślony sierp i młot. Przekreślony sierp i młot wzbudza furię Hanny Gronkiewicz-Waltz więc stosujemy go również protestując przeciw PO.

A jak wyrażamy sprzeciw wobec faszyzmu to co mamy przekreślić? Ktoś wie? Ja nie wiem i bez sprawdzania gdzieś po szpargałach mało kto wie jakie tam były symbole faszystowskie? Rózgi?

III

Prowadziłem dyskusję na Tłiterze o tym faszyzmie: jakie tam mamy konflikty z faszystami pierwszorzędne? No i nie potrafili podać pierwszorzędnych, tylko drugorzędnymi ładowali: że byli faszyści w drugim obozie. No tak się czasem zdarza, że państwa czy tam narody nie mają sprzecznych interesów tylko się znajdują w przeciwnych obozach. No i walczą przeciw sobie. Wojna polsko-włoska była, warto o niej przypomnieć: do upadku Francji Duce przymykał oczy na naszych żołnierzy przedzierających się do wspomnianej Francji. Potem były walki w Afryce i przeciw Włochom to była inna wojna niż przeciw Niemcom. Polscy żołnierze wydawali nierzadko cały żołd na pomoc dla jeńców włoskich. Itp. A co nas obchodzi co tam ów reżim faszystowski wyrabiał u siebie?

Podstawowa zasada pierwsza:
Tyle nas obchodzą inny co my obchodzimy innych

IV

Niemieccy antifiarze którzy przyjechali w 2011 napadać na rekonstruktorów byli zdziwieni tym, że spostrzegani jako hitlerowcy, gestapowcy itp. Tymczasem rozumowanie jest proste: ponieważ jesteśmy esencją  antynaziolstwa każdy, kto nas atakuje jest naziolem. I tak społeczeństwo polskie postrzega ten problem. Społeczeństwo apolskie postrzega inaczej. I tu pora postawić tamę dyskryminacji Polaków: otóż różne tam takie narzucają nam swoją, zdegenerowaną wizję rzeczywistości a powinni naszą przyjąć. Jako mniej wartościowy naród tubylczy nas traktują. Czyli powinni w całej Europie przestać kłapać o faszyzmie tylko skupić się na antykomunizmie i anty narodowym socjalizmie. Różni tam tacy propagandziści z łatwością przechodzą od wzniosłego moralizowania do języka oprycha z bejsbolem. Zaczynają od sprzeciwu wobec totalitaryzmu, że wolność, że to że sio. A jak się spytasz czemu totalitaryzmu sowieckiego nie zwalczyć czasem to przechodzą do języka oprycha. Że Unii Europejskiej się to nie spodoba i nas zbije i nie da piniendzy. Tej kalekiej dialektyce poświęcę nieco uwagi. O zjawiskach nazywanych kalizmem i hipokryzją napiszę:

V

Jaka jest rola w UE różnych marksistów, komuchów, bolszewików, staliniąt i podobnych? Słusznie mi ktoś pisze w komentarzu, że są tacy rewizjoniści. Tzn tak ich nazywali w ZSRS bo sprzeciwiali się odwilży chruszczowowskiej: jak to zwolnienia z łagrów? Jak to ograniczenie terroru? Jak to to, jak to sio? Po staremu mają być łagry i mordy. Takich gości było na Zachodzie pełno i nie rozpłynęli się tylko działają do tej pory. W strukturach UE działają czy nie działają? Są tam też ci inni Eurokomuniści? O problemach z tym związanych napiszę dialektycznie:

Jak wiecie wszelakie zbrodnie staliniąt, bolszevików, komuchów itp. to są jedynie błędy i wypaczenia. Eurokoministy się odcięły i mają już inny program bez łagrów. No dobrze ale dlaczego ma być dyskryminacja faszystów? Może faszyzm też miał błędy i wypaczenia i się zreformował? Dlaczego dyskryminować faszystów i odmawiać im takich praw, jakie mają komuchy? Ciekawe by były tu wypowiedzi zwolenników działań równościowych. Są oni w stanie wygłaszać w jednym zdaniu całkowicie sprzeczne tezy, co wygląda żenująco. Jak się im postawi jasno tezę:

Albo pozwalamy działać wszystkim totalitarystom albo wszystkich do puszki.

To co powiedzą? Nie wiadomo, ale wygibasy będą przednie. Jak to u nich. Ale równość to równość. O tym będzie dalej:

VI

Pisowcy powinni przygotować plany zmian w konstytucji, aby znalazły się tam zapisy antytotalitarne umożliwiające zapuszkowanie Parlamentu Europejskiego za tolerowanie komunizmu. Muszą owe przepisy znaleźć się w konstytucji, bo stoi ona ponad prawem europejskim. No innej rady nie ma. Unionistów trzeba trollować, np. w ramach walki z homofobią zakazać koszulek z Che Guevarą. Powołać pełnomocników d/s równego traktowania mężczyzn. Zakazać dyskryminacji większości. I różne takie, do czego pisowcem brak rozumu i inteligencji i polotu. Nie oczekujecie chyba, że WC wicepremier Gliński coś tu wymyśli?

Podsumowanie:

Wiecie co wyróżnia komuchów? Demokratyczna retoryka, podczas gdy tamci o wodzu itp. ZBOWiD komuchów wyróżnia. Blok Demokratyczny https://pl.wikipedia.org/wiki/Blok_Demokratyczny I na tym jadą do tej pory.

2. Jaki u nas jest dokładnie stan prawny? Tu każde słowo jest ważne.
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>