Faszyzm w Panoramie

 |  Written by adriano  |  8
Na wstępie chciałbym pogratulować Założycielom Blog-n-roll udanego startu i podziękować za zaproszenie.

Tzw. postęp przeskoczył już Himalaje hipokryzji i jego załganie osiągnęło już przestrzeń kosmiczną.


Wczoraj w telewizyjnej Panoramie z ust Palikota, Żakowskiego, Grupińskiego i Kidawy- Błońskiej usłyszeliśmy, że państwo powinno reagować. Na co powinno reagować? Na ludzi, którym się nie podoba promocja homoseksualizmu. Krzysztof Bęgalski wydał książkę, w której podaje się za Anię. Społeczeństwo reaguje na promocję dewiacji a media i politycy z obozu liberalno- lewicowego mówią, że to faszyzm.

Funkcjonariusze w mediach pracujący i brylujący opanowali do perfekcji sztukę aktorską.
Te ich poważne, niby przestraszone i zatroskane o stan państwa miny śmiało mogłyby pretendować do Oskara, ale to nie film. To życie pisze takie scenariusze.

Funkcjonariusze pracujący w Panoramie(w tym resortowe dziecko Hanna Lis) w dzisiejszym materiale propagandowym pokazali wyłącznie incydenty, w których przeciwko promocji dewiacji protestowały środowiska prawicowe i nacjonalistyczne. Nie pokazano natomiast incydentów, w których to lewica była stroną atakującą.
Jeżeli stalinista Bauman, człowiek, który jako oficer KBW z karabinem w ręku tropił żołnierzy podziemia niepodległościowego wykłada na uczelni to jest OK i nikt nie ma prawa czerwonemu bandycie przerywać.
Postęp.

Natomiast jeżeli księżom mówiącym o zagrożeniach wynikających z gender  się ubliża, wchodzi się na stół prelekcyjny i małpuje, to należy to pominąć milczeniem. Taka jest logika i specyfika dzisiejszych mediów (KLIKNIJ Tego Wam nie pokazali w TV)
Trudno to opisać słowami.

Funkcjonariusze z obozu medialnego wyznają zasadę, którą ich pradziadkom, dziadkom i rodzicom kazał niegdyś stosować ich duchowy przywódca Stalin:  „Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej”. Stopień powiązania obecnych elit dziennikarskich ze światem komunistycznych służb jest po prostu obrzydliwy.

Faszyzm na ustach członków Platformy.

Benito Mussolini: "Wszystko w państwie - nic poza państwem - nic przeciwko państwu".

Zarówno Kidawa- Błońska jak i Grupiński z PO twierdzą, że takie sytuacje jak przerwanie spotkania autorskiego Krzysztofa Bęgalskiego znanego jako Anna Grodzka są niedopuszczalne i państwo powinno temu przeciwdziałać. To początek. Następne wypowiedzi będą mówiły wprost o wsadzaniu do więzień ludzi niepokornych niezgadzających się  z homopropagandą . To wszystko będzie już po tym, jak gender nie pomoże.

Faszyzm w praktyce.

1. Faszyzm to obowiązkowa edukacja sześciolatków w szkołach.
Pomimo wielkiego sprzeciwu społecznego i miliona podpisów pod wnioskiem w sprawie referendum na temat nauki sześciolatków w szkołach, rząd PO-PSL odrzucił obywatelski wniosek w sprawie referendum. Sześciolatki mają nakaz chodzenia do szkoły. Jeden z radiowych propagandowych przekazów brzmiał ”Sześciolatki dzielą Polaków”. Nie rząd, który zmusza rodziców do posyłania dzieci do szkół dzieli Polaków, ale właśnie krwiożercze i krnąbrne sześciolatki.

2. Faszyzm to przeniesienie pieniędzy z OFE na konta ZUS w celu ratowania budżetu.
Tutaj nawet nie było specjalnego udawania, że tu chodzi o emerytury Polaków. Oprócz tego członkowie Platformy i PSL-u, którzy za nic nie odpowiadają- nawet za bezrobocie, wszak wolny rynek reguluje sytuację na rynku pracy- zabraniają Otwartym Funduszom Emerytalnym reklamy w TV. Wolny rynek?!

3. Faszyzm to wzmacnianie państwowych oddziałów sił prewencyjnych i specjalnych, siłami policyjnymi i wojskowymi  z zagranicy.
10 stycznia głosami PO i PSL sejm przepchnął „ustawę o bratniej pomocy”, dzięki której porządku publicznego na demonstracjach i imprezach masowych będą mogli pilnować policjanci i wojskowi z zagranicy np. z Niemiec lub Rosji.

4. Faszyzm to blokowanie miejsca na multipleksie dla TV Trwam
Teoretycznie uchwałą KRRiT miejsce dla TV Trwam na multipleksie zostało przyznane. W praktyce go nie ma, bo według uchwały krajowej rady, miejsce dla telewizji o. Rydzyka musi najpierw zwolnić jedna ze stacji TVP. Pomimo, że TV Trwam nie nadaje, ponosi koszty na rzecz KRRiT tak jakby nadawała.

5. Faszyzm do budowanie sieci powiązań dzięki rozbudowywaniu struktur urzędniczych.
Zasada „wszystko w państwie nic poza państwem” wymaga wciągania coraz to nowych ludzi i ich rodzin do systemu. Każdy nowozatrudniony urzędnik ma przecież rodzinę. To są najpewniejsze i bardzo istotnie głosy wyborcze w kraju gdzie ponad połowa ludzi nie chodzi na wybory.

6. Faszyzm to nalot organów ścigania na matkę z dzieckiem, która nie była w stanie zapłacić do ZUS.
Nie płaci, znaczy nie wspiera systemu a takie jednostki system musi eliminować.

7. Faszyzm to zabijanie niechcianych dzieci oraz ludzi chorych- tzw. eugenika
Różnie to można nazwać: aborcja, eutanazją. Cel jest ten sam: zabić. Ideologia eliminacji jednostek niechcianych i słabszych ma bardzo stare korzenie. Pojęcie „eugenika, powstało już w  1883 roku. Jednym z największych wyznawców eugeniki był Adolf Hitler. Z tym, że eliminacja za jego czasów była bardziej brutalna. Dla starych i chorych nie było zastrzyków usypiających, trzeba było wieszać lub rozstrzeliwać a dzieci trzeba było zabijać kolbą od karabinu lub rzuceniem o ścianę. „W latach 30. i 40. reżim nazistowski przeprowadzał sterylizację setek tysięcy umysłowo upośledzonych ludzi i w przymusowych programach zabijał dziesiątki tysięcy osób uznanych instytucjonalnie za upośledzonych (tzw. Akcja T4).”- za wikipedią.
Dzisiejsi eugenicy mówią wprost: robimy to samo co 100 lat temu, tylko po cichu- patrz aborcja i eutanazja. Czy nie jest faszystką Katarzyna Bratkowska- córka komunisty Stefana Bratkowskiego, która zapowiedziała, że w Wigilię Bożego Narodzenia wyskrobie w sobie dziecko?

8. Faszyzm to wielomilionowe dotacje dla prorządowych mediów.
Prym wiedzie tu TVP oraz Newsweek i Gazeta Wyborcza, które w ciągu roku z budżetu państwa ciągną miliony, ale w bardzo niewinny sposób. Przykładem mogą być reklamy spółek skarbu państwa zamieszczanie w propagandowej prasie. Propaganda to najważniejsza część systemu. Pozwala na kontrolowanie umysłów be użycia siły. *
A jeżeli to zawiedzie, to przecież są policjanci i żołnierze z Francji, Niemiec, Włoch, Rosji i wielu innych krajów.

Drogie dzieci i wnuki SB-ków i UB- ków z TV, to właśnie są przykłady faszyzmu.

*Przykłady faszyzmu, które tu podałem napisałem „jednym tchem”. Spokojnie mógłbym napisać 10 razy tyle, ale nie chodzi mi o zanudzanie czytelnika na śmierć a o podanie konkretnych przykładów faszyzacji życia w naszym kraju.
http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/faszyzm-w-panoramie.html
AS
 
4.6
4.6 (10)

8 Comments

Obrazek użytkownika Amelia

Amelia
Homoseksualizm jest chorobą i żadne głosowanie tego nie zmieni. Bęgowski jest facetem i ucięcie czy nie ucięcie genitaliów niczego w tej sprawie nie zmienia. Dla genderystów i innej maści pederastów ważne są jedynie genitalia, sposób kopulacji i rozszerzenie swych zboczeń na wszystkie dziedziny życia publicznego.Myślą penisem i waginą. Nie ma dla nich wartosci takich jak dobroć,prawda, piekno, miłosierdzie, Bóg. Chcą krzywdzić dzieci zarówno poprzez adopcję przez pary pedalskie jak i poprzez gorszenie nieletnich wprowadzając tzw. wychowanie seksualne do przedszkoli. Aż mnie szarpie gdy sobie to wyobrażę. Tych radykałów, miłosników odbytu  należy pozamykać w psychiatrykach. I leczyć. Krzywdzą nie tylko ludzi zdrowych ale i innych homoseksualistów. Przez globalny terroryzm homoseksualny  i ogłupiająca propagandę ludzie, którzy zmagaja sie z tą chorobą nie moga się leczyć a lekarzy, którzy chcieli by im pomóc pozbawia się prawa wykonywania zawodu. Nie mówię,że w każdym przypadku można by było pomóc ale oni zabraniauja nawet probować. To jest chore i powinno zostać przerwane. Kościół katolicki im stoi na drodze, bo protestancki juz dał się omotać ich szatańskiej propagandzie i wyświęca kobiety biskupów, w dodatku lesbijki. Świat stacza sie po równi pochyłej i tonie jak Sodoma I Gomora w rozpasaniu i rozpuście.Przepraszam za emocje, ale mnie normalnie trafia jak widzę agenta Bęgowskiego , który w sukience udaje niewinna liliję.  Adriano, bardzo dobry tekst. Na czasie. Dokładnie wypunktowałeś faszystów. Pozdrawiam.

Amelia

Obrazek użytkownika DocEnt

DocEnt

Homoseksualizm kiedyś, nie tak dawno temu powszechnie uważany był za chorobę (a przez niekturych za zboczenie, co również jest chorobą) a dziś jest równoprawną orientacją seksualną. Polityczni homoseksualiści tak jak polityczni ateiści budują na tym swoje kariery polityczne krzyczącz głośno, walczą z każdym kto myśli inaczej, niezgodznie z trendami europejskimi / światowymi.
Należy się zastonowić kto będzie następny.
Cóż, ja jestem skłonny zasugerować, że następnie będą się odbywać ciche głosowania mające obniżyć dozwolony wiek obcowania płuciowego, co w efekcie powoli będzie próbą legalizowania pedofilii. Powiem więcej, uważam, że jeśli nic się nie zmieni to w przeciągu kilkudziesięciu lat pedofilia okaże się orientacją seksualną, a banda zwyrodniałych pseudonaukowców wykaże, że inicjacja seksualna dzieci dobrze wpływa na ich rozwój.

Obrazek użytkownika adriano

adriano
orientacją seksualną w jednym z dokumyntów. Tylko ja już nie pamiętam czy ONZ- WHO czy czego tam jeszcze. Potem sie tłumaczyli, ze to niby pomyłka. To o czym Pan mówi przyjdzie znacznie wcześniej.

AS
Obrazek użytkownika Tomasz A S

Tomasz A S
Faszyzmem jest więc także
9. nazywanie kogoś
antysemitą - gdy poda na przykład prawdziwe dane o zagładzie Żydów lub gdy protestuje przeciw honorowaniu majora KBW Baumana (pochodzenia żydowskiego) .
homofobem - gdy nazwie zboczeńca pedałem.
ksenofobem i nacjonalistą - gdy dba o godność i interes Polski.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>