Gdyby lewacy płci męskiej mogliby rodzić…

 |  Written by Stefan Bryś  |  0
Dlaczego nie możemy mówić o tym, że jesteśmy szczęśliwi nawet wtedy, gdy nasze dziecko urodziło się z zespołem Downa?

W nowoczesnym, świeckim, neutralnym światopoglądowo, przyjaznym dla każdego dziwactwa, zboczenia oraz perwersji kraju, za jaki uchodzi od wielu, wielu już lat Francja, panuje twarda cenzura. W tym kraju, gdzie 96 % ciąży u których zdiagnozowano zespół Downa kończy się aborcją, z dziwnych powodów telewizja nie pozwala wyemitować krótkiego, bo trwającego zaledwie trzy minuty, filmu. Jak tłumaczą to politycy skrajnej francuskiej lewicy?

Nie można niepokoić kobiecych sumień które przestrzegając prawa dokonały innych – osobistych wyborów

Tymczasem pani Martina Fuga (mama Emmy – dziewczynki z zespołem Downa, która występuje na samym początku filmu) zadaje proste pytanie:

Oni chronią tylko tych rodziców, którzy wybrali inaczej. Dlaczego nie pozwalają nam powiedzieć tylko tego, że my jesteśmy jednak szczęśliwi?

Zwykły film, który jest jedynie krótką wiadomością zawierającą pozytywny przekaz dla kobiet postawionych przed konkretnym wyborem:

Dokonać aborcji terapeutycznej czy nie?

Co ciekawe:
W laickiej Francji przeciwko tej nowej formie eugeniki zaczęły współpracować środowiska katolickie i… ateistyczne. Stanęły obok siebie by bojkotować te stacje telewizyjne (m.in. Canal+), które nie wyemitowały filmu (fundacja Jérôme Lejeune i agencja reklamowa Saatchi & Saatchi).
Polska pod tym względem różni się jeszcze od zaawansowanych w rozwoju krajów europejskich. Lecz we współczesnej Francji, tak jak i w III RP, każdy kto ośmieli się zabrać głos przeciwko polityce emigracyjnej, homoseksualistom, aborcji, eutanazji, zmianach w edukacji szkolnej bardzo wiele ryzykuje. Także tam każdy kto ośmiela się mówić niewygodną prawdę musi pogodzić się z ryzykiem śmierci medialnej, utratą pracy i bycia marginalizowanym w życiu społeczno-politycznym. No cóż…
 
 
Gdyby lewactwo płci męskiej mogłoby rodzić, to aborcja stałaby się ich pierwszym - świeckim sakramentem.
 
http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/21-marca-Swiatowy-Dzien-Chory...
http://www.prawapacjenta.eu/?pId=3112
 
Film do obejrzenia tutaj: 
https://www.youtube.com/watch?v=Ju-q4OnBtNU
 
5
5 (3)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>