Hofman i Durczok

 |  Written by Animela  |  4

We wrześniu 2013 r. "Wprost" opublikował artykuł, w którym opisano, jak Adam Hofman, na PRYWATNYM przyjęciu, w czasie wolnym od pracy i za prywatne pieniądze, przechwalał się, jakiego długiego ma siusiaka. Przez wszystkie media - zarówno tzw. główne, jak i nasze jak najbardziej - przetoczyła się fala moralnego oburzenia: jak można? No jak tak można?!!! Siusiakiem szczuć? Przy kobietach?!!! Do nagodnki przyłączyło się wielu publicystów z tzw. prawej strony, Olejnik wezwała Hofmana do "Kropki nad i" w celu rytualnego potępienia, a ja ...

... a ja napisałam poniższą notkę:

http://odchudzanie.salon24.pl/533051,adam-hofman-nie-jest-aniolem-to-prawda

Jeśli komuś nie chce jej się czytać, to przypominam, że potępiłam wówczas nagrywanie polityków (i nie tylko) podczas sytuacji prywatnych, ponieważ skończy się to tak, że sępy zaczną ludzi nagrywać, za przeproszeniem, w toalecie.

W sprawie Durczoka należy rozróżnić dwa etapy: oskarżenie o mobbing i molestowanie (pierwszy artykuł "Wprost") oraz opis prywatnej sytuacji w prywatnym mieszkaniu. To pierwsze jest ok; to drugie - absolutnie nie. Jakoś mi jednak redaktora Durczoka nie żal. Dlaczego? ...

Otóż dlatego, że Durczok jakoś nie napisał ani nie wygłosił płomiennej mowy w obronie Adama Hofmana. I tyle.

Mało tego: do wszystkich gwiazd i gwiazdek naszej polityki i żurnalistyki powinno wreszcie dotrzeć, że nikt nie jest bezpieczny. Jak widać - dosłownie nikt. Na każdego może przyjść zlecenie: na Olejnik, Żakowskiego, Paradowską ... i każdego polityka.

Dlatego warto mieć w sobie odrobinę pokory i sporo przyzwoitości. Durczok tego nie miał.

Czy to da mainstremowi do myślenia? ...

Img.: https://pl-pl.facebook.com/pages/Tomasz-Lis-na-%C5%BCywo/155335957831988

 @kot

5
5 (7)

4 Comments

Obrazek użytkownika Danz

Danz

"Olejnik, Żakowskiego, Paradowską"

Powiem szczerze, postawiłbym czarnego "scotch-a" pałkarzom z Wprosta, gdyby ukazał się artykuł jak to Olejnik, albo Paradowska raczą się twardymi dragami i oglądają filmy spod znaku "National Geographic".
A co, niech by ich też dotknęła sprawiedliwość za lata w służbie zła i przemysłu nienawiści.
Pozdrawiam.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika Danz

Danz
Czytałem gdzieś w necie, że Durczok należał do najbardziej znienawidzonych pałkarzy w studiu tefałenu.  Kamerzyści, technicy dzwiękowi i tzw. obsługa oddychała z ulgą, gdy tylko wychodził ze studia.
Dlatego nikt nie płacze i nie będzie płakał po Durczoku, poza Miecugowem, który go bardzo "poważał" i chwalił za "fachową pracę".
No cóż, tefałen musi sobie znaleźć nowego pałkarza, najlepiej szprechającego biegle po niemiecku, żeby wiedział jak ma ujadać.
Pozdrawiam.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika ro

ro
Al Capone (no, bez przesady) polskojęzycznej stacji w Warszawie został “zawieszony do odwołania” za niepłacenie podatków (czy jakoś tak). Byłoby oczywiście słuszniej i sprawiedliwiej, gdyby został odwołany do zawieszenia za działalność statutową, ale jak się nie ma, co się lubi…

Więcej notek tego samego Autora:

=>>