Ich bin "Hara Kiri"

 |  Written by karlin  |  3
Jak dzieci.

Grupka kretynów, sowicie oplacanych oraz nawiedzonych misją Obrony Ludzkości Przed (prawie) Wszystkimi Religiami i burzuazyjną moralnością, systematycznie wyzywała, opluwała oraz oddawała mocz w stronę modlących się. Ze szczególnym upodobaniem tych, którzy najczęściej wchodzili w zasięg, czyli modlących się publicznie kilka razy dziennie.

W efekcie modlący się z karabinem pod ręką i wyczekujący na taką okazję "nawiedzonych oświeceniem" wymordowali.

Elity treserów "najwyżej rozwiniętych społeczeństw demokratycznych" zamiast wyłącznie współczucia dla ofiar i potępienia zbrodni, postanowiły przede wszystkim zamanifestować swoją solidarność z kierunkami oddawania moczu przez zamordowanych.

I, jak się zdaje, mają zamiar tak czynić do momentu, w którym zabraknie im rąk i nóg do trzymania transparentów z deklaracjami, kim to oni aktualnie nie są.

Robiąc dokladnie to, o co mordującym chodziło. Od tej pory ilość tych, którzy podczas codziennych modłów będą mieli mieli pod ręką AK-47, z całą pewnością wzrośnie. Tak jak ilość potencjalnych, wzbudzających ich furię celów.

Jak dzieci.

W starciu ze świadomymi swych celów, konsekwentnymi i bezwględnymi dorosłymi.

W dodatku dzieci, pobudzane i sterowane przez "dorosłych", którym się wydaje, że zdołają wywoływane przez siebie napięcia utrzymać pod kontrolą i zawsze, niezależnie od kosztów, osiągnąć zamierzone cele.


3.666665
3.7 (9)

3 Comments

Obrazek użytkownika Hun

Hun
...tylko wielkie zadziwienie, jak się patrzy na milion zagranicznych lemingów, dla których najważniejsze jest bronienie tego mentalnego sikania... A może nawet nie obrona, tylko wręcz afirmacja... Sami proszą o więcej...

Pzdr,
Hun

"...And what do you burn, apart from witches?   - More witches!..."
Obrazek użytkownika karlin

karlin
I smutek. Bo nasze tylko w nich wpatrzone. A tutaj zamiast "marszów protestu", bardziej by się przydały kolejki do wojskowych punktów rekrouacyjnych i organizowanie grup obywatelskiej policji do patrolowania opanowanych przez gangi i manipulujących tymi gangami, szkolonych przez wszelkie mutacje KGB dżihadystów, zakazanych dzielnic w coraz większej ilości francuskich miast. .
Obrazek użytkownika ro

ro
Nie czytając treści, daję "jedynkę" za wyjątkowo niesmaczną ilustrację, dodaną do tekstu.

Niechęć do oglądania tej obrzydliwej "instalacji", pasującej raczej do postępackich witryn,  spowodowała, że swoje wejścia na blog ograniczyłem do sprawdzenia raz dziennie, czy to coś jeszcze "kwitnie" na czołówce portalu.


 

Więcej notek tego samego Autora:

=>>