Jeśli dziś wtorek, zapnij rozporek

 |  Written by karlin  |  4
Jeśli jest środa, odmów jej loda.

W czwartek i piątek, dni niewiniątek.

Jeśli sobota, nie idź do kina, bo gdy się zbliży jakaś dziewczyna, nie zdążysz na drzewo, ani do klopa, wszędzie dopadnie ciebie Europa.

W niedzielę, po prostu, pomyśl o żonie, i to już, być może, będzie koniec, bo jeśli nie - w poniedziałek rano, skoszą cię na siano.

Ja bardzo wszystkich przepraszam, ale dla debili, którzy są u władzy, to jest jedyny, odpowiedni i - być może - zrozumiały poziom.

A pośmiertnemu czcicielowi generała Jaruzelskiego - dedykacja.

Niech mu leśne ruchadło zagra do snu na fujarze. Gorzkie żale.

PS
Zaleciało burdelem. A to oznacza, że rozstrzygają się sprawy najważniejsze.

Radzę zwrócić uwagę przede wszystkim na to, że grający Izą Czcicielowi nie odpuszczają, mnożąc wspomnienia i wyznania. Ciekawe, czy w grze są np. jakieś, pikantne selfie z kibla w Dudabusie AD 2015, albo późniejsze, łóżkowe nagrania? Bo samo sugerowanie, że "panienki na Prezydenta lecą", choć prywatnie może zaliczyć kilka siniaków od żony, publicznie tylko mu przysporzy splendoru. W przeciwieństwie do posłów PIS, bo tych Dysponent Kuwety, w dzikiej furii żoliborskiego mnicha, najprawdopodobniej powywala.

 
 
5
5 (4)

4 Comments

Obrazek użytkownika karlin

karlin
najprawdopodobniej wbijająca ostatnie gwoździe do trumny PIS. Zwłaszcza, jeśli to są pierwsze transzeje przed bunkrem Czciciela.

Przebiegająca już, jak widzę, pod dumnym hasłem - zamoczył, ale nie protegował.

Kłamstwo najczęściej kończy pośród rechotu i żenady.

PS
A może, poseł-rębajło posiadł nie tylko Izę-głośnodajkę, ale i wiedzę o jej relacjach z Czcicielem? W końcu, skoro ona tak bardzo uwielbiała się chwalić różnymi sprawami publicznie, w sieci, to czym się chwaliła w momentach intymnych?

 
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska

katarzyna.tarnawska
A może jednak zachowalibyśmy, na B'n'R, poziom salonu, a nie burdelu? Nawet jeśli (niektórzy) politycy nie są w stanie odróżnić i oddzielić od siebie tych dwu miejsc?
Pozdrawiam!
Obrazek użytkownika karlin

karlin
rządy upadać, a koalicje odchodzić w niebyt?

Polityka od wieków, a może nawet od tysiącleci (Helena Trojańska) tym się w gruncie rzeczy różni od burdelu, że wciąż jeszcze usiłuje zamalować na różowo czerwone latarnie, zdobiące wiele publicznych urzędów. To może być interes, prowadzony z większą lub mniejszą troską o klienta, z większą lub mniejszą ilością atrakcji, ale to wciąż jeden z najstarszych zawodów świata, czyli - witamy w klubie.

Niestety.

Pozdrawiam.

 

Więcej notek tego samego Autora:

=>>