Kampania ruszyła

 |  Written by Smok Eustachy  |  0

Przegląd aktualności

Jeśli Kaczor zdobędzie ponad 50 procent głosów w wyborach to będzie miał ponad 50% mandatów, niezależnie od tego, czy będzie jedna duża koalicja, czy trzy, czy pięć. Dlaczego o tym piszę? Otóż przed eurowyborami niektórzy darli ryja, ze w sondażach do sejmu nie ma jednej Koalicji Europejskiej tylko trzy ugrupowania podają. A przecież Koalicja Europejska powstała i się utrzyma. Widać, jak się utrzymała. Mamy trzy koalicje. Pisiory maja teraz radochę obserwując kotłowaninę do senatu. Nawet do senatu tamte się nie dogadały. Jaruzelska startuje i Kasprzak startuje. Kacprzak to ten z KODu, uBywateli itp. Niezadowolony, ze ich wyślizgali z list. KOD spełnił swoje zadania i poszedł do piachu. Co to oni mieli nie tworzyć i jak to się Wyborcza pompowała.

Do senatu mamy raz miejsca biorące. Czyli te, w których w ogóle opozycja ma szanse. Tymi miejscami musiałyby się podzielić PO, Lewica i PSL. Każde tu ugrupowanie musi zachować wewnętrzne parytety co powoduje, że nie da się tego uzgodnić. Mam nadzieję, że Jaruzelska pokrzyżuje szyki Czarzastemu. Kaczor musi mieć radochę obserwując tą kotłowaninę raz a dwa kolejna afera spowoduje wzrost notowań.

Nie podoba się też moja teza, że nie ma farmy trolli. Nie stwierdziłem, że nie ma afery, tylko że nie ma farmy. I kwik. Takie rozgarnięcie jest w szeregach kodomitów. Mamy kolejną aferę tak przedstawiona, że nie wiadomo, o co chodzi. Z tzw Srebrną było tak samo identycznie. Ponoć jakiś sędzie uciekł ze szpitala. Wyborczą cechuje fundamentalna niezdolność do pisania prawdy nawet jak na coś trafią. Wyciągnęli tą farmę trolli specjalnie, żeby przegrzać sprawę. Nie mogli napisać, że żona jednego sędziego romansowała z drugim i jest niezrównoważona? I rozpuszczała plotki opowiadane sobie w środowisku po pijaku raz a dwa jakieś wycieki ponoć były? Teraz ludzie nie wiedzą o co idzie i mają gdzieś.  Chociaż pięciu powinni rzucić na początek trolli aby się uwiarygodnić.

II

Kto pamięta zmartwychwstanie Diduszki w czasie ciamajdanu? Padł razony przez kaczystowskich siepaczy, już grzali narrację że zabit przez kaczystów. Najważniejsze tu jest spostrzeżenie że tamte dalej grzały temat mimo że było znane nagranie TVP gdzie widać, że sam się kładzie na asfalcie i jest szoł że go niby reanimują. Podobnie jest teraz z Kaczorem piszącym do owej Małej Emi: pisała do niego w trybie ustawowym pisma, dostała odpowiedź z gotowca i co? Myszka Agresorka się tu miota, przez cztery lata nie pojęła widocznie zasad sprawowania mandatu. A teraz to trochę późno na naukę. Odczuwam tu niesamowite zażenowanie widząc te wyskoki Wyborczej i upór elementów dalej trwających przy narracji mimo jawnego absurdu. Owszem, jakaś afera tu była ale skoro nie umieją przedstawić o co poszło to ludzie mają gdzieś.

https://www.salon24.pl/newsroom/982493,gazeta-wyborcza-publikuje-korespondencje-kaczynskiego-pisal-do-emi

III

Schetyna zrobił prezent kaczystom wystawiając Kidawę-Błońską na premierzycę. Kto tam pisior niech bierze Wyborczą z roku 2015 i szuka artykułów o premierzycy Szydło. Wystarczy zamienić Szydło na Kidawę a kaczora na Schetynę i materiał jak ta lala. Sama Kidawa nasadziła wtedy kocopałów. I w drugim etapie będziemy mieli reakcje totalnych, że brutalny atak, że to, że sio. Ale się im pokaże raz i drugi źródło i zostaną trwale wkręceni. O ile Beata Szydło weszła jaka szefowa kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy czyli w atmosferze sukcesu weszła, o tyle Małgorzata Kidawa-Błońska znana jest jedynie  z wtop u Mazurka. Np. Poskromienie exprezydenta Bronisława Komorowskiego to jednak jest coś.

https://dorzeczy.pl/kraj/85393/Pogubilem-sie-Pani-marszalek-chyba-tez-Ma...

https://niezalezna.pl/227550-redaktor-zmasakrowal-kidawe-blonska-zapedzo...

Schetyna wyraźnie nie wierzy w sukces wyborczy, nie chce być kojarzony z porażką i wkopuje wyraźnie. Firma z Izraela kazała mu się schować i jakie skutki są? Schowanie Schetyny byłoby sensowne gdyby mieli kogo pokazać, a nie mają. O Gajewskiej ostatnio cicho.

IV

Kto pamięta zeszłoroczne plakaty, takie jak ten tytułowy? Akcja była żenująca i się dobrze skończyć nie mogła a teraz PiS w odwecie wypuścił cysterny wstydu. No nie wiem czy sobie nimi notowań nie obniży. Może i nie, bo nie są tak nachalne jak owa kampania. Tak se będą mknąć. Odbiór społeczny może być tu różny. Ponieważ platformersy się bardzo spinają więc na luzie trzeba tu punktować. Wszelakie przeróbki o Schetynie z tylnego fotela są mile widziane. Kto kaczysta do roboty.
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>