Kościół o Konstytucji 1997

 |  Written by Niepoprawne Radio PL  |  0

Głos Kościoła w pracach nad Konstytucją 1997 r. - Wyklad ks. prof. Jozefa Krukowskiego na konferencjii, która odbyła się 25.06.2016 w Pałacu Arcybiskupów Warszawskich.

Zajawki audycji 761 (czwartkowej)

19:00 Powitanie: Niepoprawne Radio PL
      Zapowiedź audycji 761

Co w audycji?

19:01 Blog: Andy51 (czyta MarkD)
      Czy Lech Walesa ma na rekach krew niewinnych ludzi ?
      Źródło: http://blog-n-roll.pl/pl/blogs/andy51

Po latach prof. Cenckiewicz dotarł w ZZ ( zasób zastrzeżony) do notatki byłego esbeka , która może świadczyć o tym , że „ specjaliści od śrubek ” przesadzili

19:07 Blog: Gadający Grzyb
      Prezydent skapitulował przed banksterami
      Źródło: http://podgrzybem.blogspot.com/

Pisałem kiedyś, że batalia frankowa jest testem na suwerenność gospodarczą Polski – i polskie państwo właśnie tę kluczową bitwę spektakularnie przegrywa.

19:20 Audiobook: Agaton Giller (czyta Katarzyna)
      Podroz wieznia etapami do Syberii w roku 1854, odc. 87, cz. IV, rozdz. X
      Źródło: http://podroz.niepoprawneradio.pl

Za wsią Czepcą skazańcy i rekruci weszli do permskiej guberni a w Klenowie mieli dniówkę. W drodze opowieść o Baszkirach i permskiej guberni.

19:36 Reportaz: Kazimierz Omachel, pseudonim "Kaziuk"
      Wycieczka
      Źródło: http://kaziuk.niepopawneradio.pl

Cd.opowiesci o Polakach w Rumuni, ale tez informacja co działo się po wojnie w ok.Kolobrzegu

19:44 Przemówienie: Jarosław Kaczyński
      Apel Pamięci - 10.08.2016 r.
      Organizator: Kruk1959

Ci, którzy działali wtedy, znów podnoszą głowę, próbują doprowadzić do zablokowania naszych inicjatyw. Próbują doprowadzić do tego, by - jak twierdzą - na jakiś czas, a w pewnych wypadkach już w ogóle, pomniki, czy te zaczątki pomników, zaczątki upamiętnienia zostały już stworzone chociażby tutaj za mną przed pałacem prezydenckim, zostały zlikwidowane. Otóż muszę państwu powiedzieć, nie dadzą rady. My damy radę

19:54 Wyklad: ks. prof. Jozef Krukowski
      „Głos Kościoła w pracach nad Konstytucja 1997 r.”
      Organizator: Konferencja im. św. T. Morusa

Wyklad z konferencjii, która odbyła się 25.06.2016 w Pałacu Arcybiskupów Warszawskich. Kolejnym mówcą był prof. Zbigniews Cieślaka – „Konstytucja 1997 r. w praktyce”

20:47 Blog: Gadający Grzyb
      Pod-Grzybki a-761
      Źródło: http://podgrzybem.blogspot.com/

Thomas Salbey, mieszkaniec Monachium, zwyzywał ze swojego balkonu muzułmańskiego zamachowca, czym odciągnął jego uwagę i ograniczył liczbę ofiar. Teraz ten odważny człowiek ma proces za... obrazę terrorysty. I to jest dobry moment, by polski rząd ogłosił gotowość udzielenia panu Thomasowi azylu politycznego. Takich uchodźców powinniśmy przywitać z otwartymi ramionami.Thomas Salbey, mieszkaniec Monachium, zwyzywał ze swojego balkonu muzułmańskiego zamachowca, czym odciągnął jego uwagę i ograniczył liczbę ofiar. Teraz ten odważny człowiek ma proces za... obrazę terrorysty. I to jest dobry moment, by polski rząd ogłosił gotowość udzielenia panu Thomasowi azylu politycznego. Takich uchodźców powinniśmy przywitać z otwartymi ramionami.Thomas Salbey, mieszkaniec Monachium, zwyzywał ze swojego balkonu muzułmańskiego zamachowca, czym odciągnął jego uwagę i ograniczył liczbę ofiar. Teraz ten odważny człowiek ma proces za... obrazę terrorysty. I to jest dobry moment, by polski rząd ogłosił gotowość udzielenia panu Thomasowi azylu politycznego. Takich uchodźców powinniśmy przywitać z otwartymi ramionami.Thomas Salbey, mieszkaniec Monachium, zwyzywał ze swojego balkonu muzułmańskiego zamachowca, czym odciągnął jego uwagę i ograniczył liczbę ofiar. Teraz ten odważny człowiek ma proces za... obrazę terrorysty. I to jest dobry moment, by polski rząd ogłosił gotowość udzielenia panu Thomasowi azylu politycznego. Takich uchodźców powinniśmy przywitać z otwartymi ramionami.

20:54 Blog: Losek
      Czyja to kotwica?
 

21:05 Blog: Jozef Wieczorek
      Czy habilitacja zdola sie wydostac z siatki plac
      Źródło: https://blogjw.wordpress.com

Mimo deklarowanej dobrej zmiany nie jest pewne czy habilitacja zdoła się wydostać z siatki płac ( i zarazem z pajęczyny akademickiej) a zniewoleni habilitacyjnie zdołają odzyskać wolność niezbędną do działalności naukowej. Póki co resort nauki bohatersko walczy z patologiami habilitacyjnymi, które sam stwarza.

21:13 Wypowiedź: Stanisław Michalkiewiczz
      Światowe Dni Młodzieży całkowicie zawiodły pokładane w nich nadzieje!
      Organizator: Asme TV

Światowe Dni Młodzieży całkowicie zawiodły pokładane w nich nadzieje przez Propaganda-Abteilung! - Stanisław Michalkiewicz nie tylko o karygodnych błędach w pracy operacyjnej Wojskowych Służb Informacyjnych i ruchów postępackich w walce z "faszystowskim Kościołem polskim", także o przygotowaniach WSI do odpalenia "kolejnych frontów" w walce z rządem Naczelnika Jarosława Kaczyńskiego przy okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, o priorytetach Naczelnika Jarosława Kaczyńskiego, które mają ukształtować przyszłe pokolenia Polaków, by w niewoli międzynarodówki lichwiarskiej wspominały z nostalgią błogosławione rządy Prawa i Sprawiedliwości i o braku koordynacji w sprawie odwołania prezesa TVP Jacka Kurskiego

21:38 Spotkanie: prof. Jerzy Robert Nowak
      Polska i Węgry – historia przyjaźni obu narodów
      Organizator: https://www.youtube.com/user/OFFcaTV/videos

Zapraszamy na drugą edycje Przystanku Niepodległość w Lewinie Kłodzkim. Prof. Jerzy Robert Nowak w swoim wykładzie opowie o historii przyjaźni naszych narodów. Naszym gościem będzie również Konsul Węgier Adrienne Körmendy.

22:35 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb)
      Rzepecki - "Prezes" z cienia - odc.3
      Źródło: http://blog-n-roll.pl/en/blogs/godziemba#.UuRqiPvdhkg

Pułkownik Jan Rzepecki był zdecydowanym zwolennikiem wybuchu powstania warszawskiego.

22:53 Kalendarz Historyczny: Ryszard Gromadzki, Maciej Rosalak
      Co Warszawa zawdzięcza Sokratesowi Starynkiewiczowi
      Organizator: TV Republika

Publicyści TV Republika komentują bieżące rocznice historyczne.

23:07 Rozmowa: Maria Pyż (rozm. Marcin Rola)
      W cztery oczy - Maria Pyż
      Źródło: http://www.wrealu24.pl

Maria Pyż: Polacy we Lwowie traktowani są jak ludzie drugiej kategorii!

23:23 Wypowiedź: ks. prof. Tadeusz Guz
      Jak zrozumieć Niemców?
      Organizator: Polonia Christiana

Współpraca z narodem niemieckim jest możliwa i może być owocna, ale by tak się stało trzeba poznać i zrozumieć mentalność Niemców. Rozmowa PCh TV z ks. prof. Tadeuszem Guzem.

23:42 Komentarz: Stanisław Janecki
      Stanisław Janecki o kradzieży pamięci i tradycji
      Źródło: http://wPolityce.pl

Zakończyły się Światowe Dni Młodzieży, ma miejsce także kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Publicysta tygodnika „wSieci” oraz portalu wpolityce.pl Stanisław Janecki komentuje głosy ludzi związanych ze środowiskami lewicowymi, którzy przypisują sobie role spadkobierców tradycji. Te same osoby jako pierwsze odnosiły się do słów papieża Franiciszka, kiedy ten wizytował w Polsce. Jak można określić tego typu metody?

23:50 Debata: Ruch Kontroli Wyborów
      Debata o zmianach prawa wyborczego
      Organizator: Klub Ronina

Spotkanie Klubu Ronina 8 sierpnia o 19.00 poświęcone w całości zmianie prawa wyborczego przygotowanej przez Ruch Kontroli Wyborów oraz problemowi fałszowania wyborów (szczególnie samorządowych w 2014 roku i tegorocznych prezydenckich w Austrii). Przedstawimy także propozycje dotyczące przyszłości RKW. [za: Blogpress.pl]


5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>