Krótka definicja faszysty

 |  Written by alchymista  |  6

Jak wynika z rozmowy, która przed chwilą obejrzałem w ukraińskiej telewizji espreso.tv, faszysta to przede wszystkim człowiek, który nie mówi po rosyjsku. Człowiek, który mówi po rosyjsku jest internacjonalistą, zatem jest „nasz”. Warto to zapamiętać, gdybyśmy kiedykolwiek mieli jakieś wątpliwości.

 

W Rosji panuje putinowska „religia pabiedy” - stwierdził jeden z rozmówców espreso.tv – dla władzy w Rosji nie do pomyślenia jest pogląd, że ktoś mógł walczyć za swoją Ojczyznę, nienawidzić faszyzmu i jednocześnie nienawidzić Stalina. To się im po prostu nie mieści w głowie. I to jest słuszna koncepcja.

 

W Nowym Jorku ktoś rozsiewa słuszne plotki, że na majdanie panuje antysemityzm. Moim zdaniem wynika to z prostego wzoru:

 

faszysta = antysemita

 

Co więcej, krążą uporczywe pogłoski, że majdanem kierują masoni. A co gorsza jest prawdą, że w Prawym Sektorze są nawet Żydzi.

 

Podsumujmy prawdę, abyśmy mogli ją lepiej zapamiętać. Faszysta mówi po ukraińsku i jest antysemitą. Faszystami/antysemitami sterują masoni oraz Żydzi. Taka jest logika prawdy, którą czasem trzeba nagiąć, aby przyśpieszyć postęp dziejowy.

 

Pamiętajcie, że faszyści i antysemici są złymi ludźmi, podczas gdy internacjonaliści mówiący po rosyjsku są dobrzy.

 

Szczerze żałuję, że nie mam pod ręką małej encyklopedii (PWN?) z 1967 roku. Tam to było wyłożone jeszcze prawdziwiej i o wiele bardziej rzetelnie. Otóż wg autorów tej encyklopedii Armia Czerwona nie ingerowała nigdy w wewnętrzne sprawy krajów w których się pojawiła, ale jej obecność przyśpieszyła proces dziejowy w tych krajach. Niestety dzisiaj tej oczywistej prawdy nie można powiedzieć wprost i to mnie złości, bo ciągle muszę kłamać. Na razie niestety trzeba to masom sprzedawać bardziej okrężnie: tu Żydzi, tam masoni, ówdzie antysemici i faszyści. Zasadniczo tylko ludzie mówiący po rosyjsku są w porzo. Ich słuchajcie, a dobrze na tym wyjdziecie. Może nawet kiedyś przyjdą was wyzwolić.

 

Jakub Brodacki

5
5 (4)

6 Comments

Obrazek użytkownika tł

Jest jeszcze krótsza i bardziej uniwersalna, parafrazująca sławną wypowiedz Hermanna: O tym, kto jest faszystą w (tu podać: gdzie) decyduję ja (tu podać:kto).

Pozdrawiam
Obrazek użytkownika alchymista

alchymista
W GW jest Gówno Prawda. A tu chodzi o Prawdę. Niestety ten brzydki wielopartyjny system rozproszył fragmenty prawdy na wiele środowisk. Trzeba je koniecznie zjednoczyć, bo inaczej, jak PiS dojdzie do władzy...
Obrazek użytkownika HdeS

HdeS
w odniesieniu do tych mówiących po rosyjsku dobrych ludzi określenia "internaziści", ewentualnie mniej sympatycznie (jak mnie wkurzą, co w zasadzie jest stanem prmanentnym) "internaziole" jako pochodną sformułowania "internacjonalistyczni socjaliści". To chyba logiczna zbitka?
Obrazek użytkownika alchymista

alchymista
Dodam tylko, że wódz proletariatu jeszcze nie zdecydował ostatecznie które równanie jest prawdzie-prawdziwe:

faszysta = antysemita
czy
Ukrainiec = terrorysta = Czeczen = Talib = Osama bin Laden

Trwają uzgodnienia partyjno-rządowe w tej sprawie. Pierwszy wzór wydaje się bardziej pojemny, a przez to jeszcze bardziej prawdzie-prawdziwy.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>