Mechanika lewitacji III RP

 |  Written by Stefan Bryś  |  0
Polska od lat obfituje w różne cuda. Jednym z nich, cudem uszytym na miarę epoki, jest nasz Pan Premier. Zdaje się, że przewyższył już zdrowy rozsądek, matematykę |czyli dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie| i niestety… wciąż udowadnia nam to, że bardzo mało wiemy o PR i technikach psychomanipulacji.
Wstęp ten wziąłem z komentarza do poniższego filmu ukazującego lewitację tajemniczej kobiety na rynku w Krakowie.
http://www.youtube.com/watch?v=RX2bGORZuIs
Programy w stylu Mam Talent, wbrew zdrowej logice prezentują podobne „nadprzyrodzone cuda” bez żadnego komentarza lub próby wytłumaczenia.
http://www.youtube.com/watch?v=LpE0P2mnf6A
Problem jest jednak natury innej: Jak zadłużający do niebotycznych kwot zwykły człowiek |z krwi i kości| może rządzić w 40 milionowym kraju już drugą kadencję? Jak ktoś, kto po wizycie u Papieża Franciszka, z uśmiechem na ustach, może deklarować to, że jako premier, będzie popierał aborcję, adopcję dzieci przez homoseksualistów i niestety… wciąż straszy PIS-em i Smoleńskiem?
Wydaje się po prostu, że to nadprzyrodzony cud lub tzw. polityczny tryton „łac. diabolus in polityka” naigrywający się z praw rządzących w fizyce, matematyce i przyrodzie.
Prawda jest jednak inna: Premier Polskiego Rządu to skomplikowana wypadkowa wielu manipulacji. Yak jak w poniższym filmie. Wobec tego:
- Czy telewizja AŻ TAK BARDZO kłamie????
http://youmedia.fanpage.it/video/aa/U4ButOSwIDhqrf36
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>