Posła Szejnfelda pro-obywatelska euforia

 |  Written by max  |  13
Jest partią nowoczesną Platforma Obywatelska, a jej członkowie wprawnie posługują się zdobyczami technologii. Niestraszny im Twitter, gdzie swego czasu brylował Radosław Sikorski, nieobcy Facebook. Posłanki i posłowie PO skwapliwie dzielą się z nami swoimi przemyśleniami i planami, niestrudzenie pracując dla dobra Polski. A czasem i bon-mocik się zdarzy, jako że gwiazd intelektu w Platformie nie brakuje.

Wczoraj, w godzinach wieczornych, pochylił się nad klawiaturą poseł Adam Szejnfeld i uraczył nas na swoim Facebooku następującym wpisem:

Platforma Obywatelska – kolejni obywatele razem na pro polskiej i pro obywatelskiej platformie - były prezes SLD, były wiceprezes PiS oraz syn historycznego premiera Polski. Razem.

Poczułem, chyba nie tylko ja, autentyczne wzruszenie. Oto jesteśmy świadkami, jak politycy wszystkich opcji jednoczą się, aby wspólnie stawić czoło zagrożeniu, które niosą potencjalne rządy Prawa i Sprawiedliwości. Chciałoby się powtórzyć za klasykiem "Wszystkie ręce na pokład! Okręt w niebezpieczeństwie!".

A jednak, jak widać, da się. Da się zjednoczyć w potrzebie, patriotyzm i solidarność wzięły górę. Nie dziwię się zadowoleniu, ba - euforii, posła Szejnfelda, oto pojawiły się nowe nazwiska na listach wyborczych PO (choć twarze znane). Dorn Ludwik, Napieralski Grzegorz, Mazowiecki Michał również stawią czoła grozie nadchodzącego katofaszyzmu i ciemnoty. Razem z Michałem Kamińskim, który już od dłuższego czasu służy premier Kopacz nieocenionymi radami, stanowić będą awangardę postępu. Czterej Jeźdźcy (w asyście Saby) popędza galopem po zwycięstwo. Już w październiku obronią nas przed powrotem IV RP.

Niech żyje Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska!


PS. Gdyby ktokolwiek wątpił, iż pan poseł rzeczywiście popełnił omawiane arcydzieło propagandy, podaję link: https://www.facebook.com/przemyslaw.a.witkowski/posts/1019199128131087?c...
5
5 (5)

13 Comments

Obrazek użytkownika max

max
ORON.
Obywatelska Rada Ocalenia Narodowego.

pozdrawiam :)

"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo."
Obrazek użytkownika max

max
O, widzisz, Animelo, zbrakło mi konceptu.
Ale tak mnie poruszył do głębi wpis posła Szejnfelda, że długo się odnaleć nie mogłem mentalnie.

Psia kawaleria.
Wargi? :)

pozdrawiam serdecznie :)

"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo."
Obrazek użytkownika max

max
Poeta, humanista, lew salonowy, intelektualista, polityk...
Na stronie pana posła witają nas aforyzmy.
Schopenhauera i Hannibala.
"Wszystko co doskonale dojrzewa powoli". (pis. oryginalna)
"Albo odnajdziemy drogę, albo ja zbudujemy".

Z tym budowaniem dróg, to nawet coś na rzeczy.
"W poszukiwaniu zaginionej autostrady"?

"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo."
Obrazek użytkownika Hun

Hun
...podziękowań!
Dotarło do mnie, że kariera poetycka nie jest jednak dla mnie zamkniętą... No i wtedy może też i w posły pójdę... Jeszcze dziś wieczór spłodzę jakieś wdzięczne "chajku", może o Referędum, a jutro, kto to wie... smiley
Pozdrawiam, Hun

"...And what do you burn, apart from witches?   - More witches!..."

Więcej notek tego samego Autora:

=>>