Powyborczy zamęt

 |  Written by Smok Eustachy  |  0

Bogdan Borusewicz oświadczył, że PiS stracił „moralną i polityczną legitymację do rządzenia” i powinien zrezygnować z obrad senatu. Teraz mu się przypomniała moralna i polityczna legitymacja, szkoda że jak 5 lat temu wybierali sędziów Trybunału Konstytucyjnego nie mając żadnej legitymacji moralnej i niemoralnej nie protestował, że nie można. Dopóki nie zrozumieją, że społeczeństwo oczekuje że wycierpią to  samo, co urządzali pisiorom, Kaczora nie pokonają. Drugi taki mądry senator Jacek Fedorowicz grozi mordem:

"Człowiek, który w tym momencie, kiedy tak ważna rzecz się stała w polskiej polityce, nagle zmieni front i odejdzie od ludzi, którzy na niego głosowali, będzie obłożony anatemą do trzech pokoleń. To jest pewne – oświadczył. – Jeżeli ktoś ma odwagę taką, żeby zaryzykować swoje życie, swoich dzieci i wnuków, to proszę bardzo."

Rzuca to oświadczenie nowe światło na śmierć prezydenta Gdańska Adamowicza, natomiast na Platformę Obywatelską nie rzuca bo wiadomo, jak jest. Ów Neumann też swoje tu dołożył. Chęć mordu wnuka jest standardowym przykładem zdziczałego barbarzyństwa.

II

Ciekawe co na to tzw. kuce, które lansują hasło "PiS-PO jedno zło". Słuchajcie kuce nie będę was nazywał kucami tylko Konfederatami, aby tym bardziej unaocznić wasz upadek. Żaden z was nie wydał z siebie nawet kwiku w tej sprawie, podczas gdy redaktor Ziemkiewicz pochylił się nad wami z troską tłumacząc delikatnie, że jesteście kretynami i oparliście swą kampanię na jawnej i oczywistej durnocie. Przeto do matołów swe orędzia kierujecie. Zamiast docenić ten gest owego Ziemkiewicza fikacie w komciach ale czemu kontrstanowiska nie ma? On do was z chlebem a wy do niego z kamieniem. Przy czym nikogo nie obchodzą wasza żale, ze pisiory was biją. Taka ich uroda jest. Nie ma natomiast porównania kaczystów z totalniakami, którzy są totalną Targowicą podczas gdy pisior jaki jest każdy widzi. Działa to pomrocznie, bezrefleksyjnie, marudnie i nieskutecznie ale nie jest Targowicą. Trzeba konkretnie punktować Kaczora a nie wylewać strumienia pokrzywdzonych żali.

https://youtu.be/A6xrRZgqYXQ

 

 

 


Teraz protokół 3 procent został uruchomiony, jakżeście weszli to protestujecie w sądzie, który wybory może unieważnić jak mu z kalkulacji wyjdzie, że totalni zyskają. I reakcja elektoratu jest niewiadomą w tej sytuacji, możecie nie wejść i się skończy. Druga refleksja owego Ziemkiewicza jest taka, że macie u siebie chętnych na powtórkę kariery Qunia, który podczepił się pod totalnych. Jak nie będziecie zasiadać w parlamencie to gorzko zapłaczecie i do siebie miejcie pretensje. A nie do tego Otoki-Frąckiewicza, który lży was nieustannie a nawet jak kazali mu się zamknąć i nie wspominać o was to jeszcze bardziej was zelżył opowiadając o embargu.

https://youtu.be/qrMSnWETHwU

 

 
 

 

Pojmijcie w końcu, że możecie mu skoczyć i jesteście za ciency w te klocki. I jeśli ktoś na was głosował to jest elektorat i zyskuje prawo do lżenia was przez najbliższe cztery lata, niezadowolenie swoje bowiem w ten sposób artykułuje.

III

Ja na na was nie zagłosowałem bo jestem przeciw Schetynie i Zandbergowi, a nie za. Nie będę zatem was lżył, tym bardziej że leżącego bym musiał kopać. Nawet Redaktor Michalkiewicz nie chciał komentować waszych wyskoków. Owszem, występki czołowego siepacza kaczyzmu J. Kurskiego wołają o pomstę do nieba, nie ma bowiem w TVP miejsca na jakąś finezję i wyrafinowanie, jest walenie młotkiem w głowę. Jeśli coś z tym nie zrobią to nawet prezydenckie mogą przegwizdać, teraz ostatnie ostrzeżenie jest.

Zauważcie polepszenie wyników Gowina i Ziobry. Ziobryści są odpowiedzialni za największe wtopy kaczystowskiego reżimu, pokazali nieudolność swą, nie wiem, skąd takie uznanie. W każdym razie widać, że ludzie widzą nieuchronność rządów Kaczora ale nie za bardzo chcą głosować na sam PiS. Gowinowi wynik spada bo w Krakowie jedynką jest Wassermann która nie jest w PiS i ona zbiera glosy nie chcących głosować na PiS i dla Gowina mało głosów zostaje. Badania trzeba robić aby dowiedzieć się na ile Solidarna Polska i Porozumienie wchodzą z niebiorących miejsc. Jeśli w znacznej skali to mamy do czynienia  świadomym wyborem społecznym. A gdyby w sejmie były tylko PiS, Solidarna Polska, Porozumienie i Konfederacja to by źle nie było. jest jednak jak jest.

IV

Co się jednak udało? Konfederaci w postaci Bosaka trafnie przedstawili ideę oddzielenia LGBT i lewactwa od państwa. Musieli na moim blogu ją wyczytać bo opracowałem temat jakiś czas temu. Nieszczęściem naszym było oparcie państwa na jakiś pierdołach jak laicyzm i inne. Jakieś szpiony i tajne kable esbecji za tym stały, bo rzecz jest idiotyczna. Wartości były potraktowana jako coś dodatkowego, na wymarciu i w ogóle subiektywnego, podczas gdy zabobon ma być obiektywny.

Zobaczcie co teraz się wyprawia: religia w szkole narusza bo się zmusza, ale LGBT ma być obowiązkowe i nie ma zmiłuj. Podobnie terror seksmaniaków, którzy obowiązkowo chcą dzieciarnię molestować swoimi lubieżnymi wynurzeniami. Tu już nie ma gadki, że ktoś nie chce. Tamte wysuwają postulat oddzielenia Kościoła od państwa my przeto musimy odpowiedzieć postulatem oddzielenia lewaka od państwa. Dalej mamy postulat wypowiedzenia konwencji przemocowej i wprowadzenia równości płciowej, w sensie żeby dyskryminację mężczyzn ukrócić.

A nie wyskoki różne. Oto Wilk zaczął bredzić, że Konfederacja to jedyna nadzieja lewicy, bo razem praworządność będą wprowadzać. Drugi mądry Sośnierz o likwidacji pińcsetplusa. Nie o zamianie na obniżkę i uproszczenie podatków tylko likwidację. Że tam Korwin zaczął wyzywać elektorat pisiorów od idiotów to pomijam. Jakby zaczęli rzucać takie teksty w reżimowej TV przed wyborami a nie teraz po krzakach,  to nigdzie by nie weszli. Taka jest gorzka prawda.

Że Platforma jest gorsza? Nie jest to żadne usprawiedliwienie. Schetyna wziął jakąś gwiazdke Disco-Polo i kazał jej smędzić ponuro w spocie wyborczym. Infantylny spot diskopolowy konfederacki przynajmniej ma pozytywny wydźwięk.Zamiast tam kicać powinni knuć aby znaleźć sposób na wycyckanie Kaczora.
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>