Srebrny dzwon nadaje ton?

 |  Written by Smok Eustachy  |  3
Nie komentowałem zamachy prezydenta Adamowicza, bo odnoszę wrażenie, że wszystko zostało już powiedziane a nie lubię się powtarzać. W przypadku nowej afery z wieżowcem i spółką Srebrną i Kaczorem niedostatecznie są uwypuklone pewne aspekty działania kaczystowskiego reżimu: sama Wyborcza to puściła dobrowolnie a są tam rzeczy ciekawe. Ciekawsze są reakcje kaczofobów na wynurzenia Kaczora:
1. Powtarza, że nie może robić wałków bo jest uczciwy, i to kilka razy to powtarza. Jest widoczne pewne niezrozumienie tej postawy przez komentatorów. No i furia z jaką się odnoszą.
2. Kaczor wywodzi, że Platforma Obywatelska nielegalnie blokuje inwestycję a jak PiS wygra wybory to się nielegalizm skończy i wejdzie legalizm. Dobrowolne puszczenie tego przez Wyborczą to harakiri.
3. Plany kaczystów budowy wieżowca były opisane ponoć we Wikipedii, więc jaka to sensacja?
4. Nie spotkałem się z analizą, czy faktycznie Kaczor nie mógł zapłacić i czy nie było faktur czy tam umów, będących podstawę wypłaty?

Jest krótko bo i nie ma o czym pisać. Wikipedia donosi, że Kaczyński jest w radzie nadzorczej Instytutu Lacha Kaczyńskiego, który jest właścicielem owej Srebrnej i owych wieżowców, istniejących na razie w postaci działki. Jak ktoś ma analizę z punktu widzenia realiów to chętnie poczytam.
5
5 (1)

3 Comments

Obrazek użytkownika gość z drogi

gość z drogi
a odpowiada mu PO głosem Schetyny,który już zapomniał ,ze kiedyś był również w charakterze współwłasciciela i przewodniczacego rady nadzorczej  czegoś takiego jak 
Klub Koszykarski Sląsk Wrocław  a więc pan grześ zapomniał juz,ze by coś zapłacić to trzeba mieć faktury ?
a może  nie ?
ale to już inne pytanie i" inne domyślanie sie"
pozdrowienia z dawnych lat :)
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska

katarzyna.tarnawska
yes
Dobrze, że przypominasz "historię" Grzesia, bo już wielu jest takich co zapomniało zarówno ogólne zasady postępowania biznesowego, jak też - "szczegółowe" dokonanaia Grzesia i "grzesiopodobnych".
Serdecznie pozdrawiam,
Obrazek użytkownika gość z drogi

gość z drogi
że juz nie żyje pewien Bloger, kilka lat temu wiele pisalismy na temat "grzesia,który szedł przez wies i gubił worek z "darami" W życiorysie grzesia od akcji widelec jest wiele znaków zapytania
może faktycznie warto przypomnieć trochę  ?
serdecznosci z drogi do Naszej Polski,Polski Patriotów i zadowolonych obywateli :)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>