Wybory to być albo nie być

 |  Written by Smok Eustachy  |  0

No i się doigraliście. Sondaże idą 51 do 49% i czyja to wina? Kto wkurzył Konfederację? A tłumaczyłem, że do wyborów prezydenckich trzeba cierpieć konfederackie rozpasanie, to mnie nie chcieliście słuchać.Ruch Kontroli Wyborów gdzie jest?

Nie ma się z czego cieszyć:

Duda=Trzaskowski+Hołownia

Do tego dochodzi Biedroń i Kosiniak i pól Bosaka. Szpece kampanijne z 2015 roku wyleciały bo miały za dużo rozumu i jest jak jest. Czyja to wina? Moja nie. Dudzie się należy reelekcja jak psu buda  wy co? Zresztą nawet jak PAD wygra to PiS przyszłe wybory i tak przegra. Ileż może wygrywać, nawet konwencji przemocowej nie wypowiedział a inne kraje wypowiadają.

Będzie ciężko ale mniemam, że się uda. Doszły mnie słuchy że totalne chcą unieważniać:image

Przekonany jestem, że Prezydent Andrzej Duda wygra i druga kadencja będzie jego. Sondaże ma jednak lepsze niż 5 lat temu. Komorowski miał w 1 turze wygrać wtedy. Kampania jego jest słabsza niż wtedy, za bardzo się angażuje w sławienie pisiorstwa, które jest słabe. Należy się tu kilka zdań wyjaśnienia: Pisiory zawsze były skręcane w wyborach na parę procent, w 2015 Ruch Kontroli Wyborów sprawił, że to skręcenie było mniejsze i Kaczor wygrał. Zeszłoroczne parlamentarne też były - nie miejcie złudzeń. I ten Ruch Kontroli Wyborów mógłby przesądzić wynik wyborów utrudniając wałki, tyle że został wykończony przez pisiorstwo. Aparat, w sensie działacze, boją się, że zostaną wygryzieni w skutek aktywizacji społeczeństwa.  Czy funkcjonariusze pisoscy wystarczająco zaangażowali się w kampanię Dudy? No nie.

 

 

Popatrzcie jak reagują oni na Gowina, który uratował PiS przed kompromitacją wyborów kopertowych, które musiały skończyć się typową dla PiS kompromitacją. Zamiast uznać jego geniusz to fikają co dowodzi, że nie pojmuj a własnej gupoty.

Obiektywnie najlepszym kandydatem był Bosak, ale nie jest on z Krakowa a Duda jest. A prezydent z Krakowa jest fajniejszy od prezydenta nie z Krakowa. Czaskoski, który udawał, że jest z Krakowa jest najgorszy, bo fałszywy. Jak to się podszywało, jak się podpisywało, jak to, jak sio. Nie jest z Krakowa.


https://youtu.be/FXzp7LnfvoE

Wygrana PADa sprawi zaś, że pisiorom sodówka odbije do reszty. I ileż razy mogą oni wygrywać? W wyborach parlamentarnych już się zaczną nudzić Narodowi. Dufam, że przegrają z Konfederacją, które się ogarnie do tego czasu atakując PiS od prawej strony z punktu widzenia niepodległości. Teraz nawołują co niektórzy do głosowania na Czaskowskiego. Jak upośledzonym trzeba być, żeby nawoływać na Czaskowskiego? Obiecał on, że powoła swojego prezesa Sądu Najwyższego, który będzie niekonstytucyjną emanacją totalnych. Powoła 3 frajerów, których PO wystawiło do Trybunału Konstytucyjnego. Nie zakumali oni, że niekonstytucyjnie ich forsują przeto dowodnie nie mają pojęcia o konstytucji. Nie nadają się zatem do TK. Nie będzie powoływał ambasadorów, ministrów i generałów itp. Będzie leciał na skargę do Unii łkając jak Hołownia, że go pisiory biją. Tryumf Czaskoskiego to tryumf dublerstwa, chamstwa, dziczy i wszelakiego oszołomstwa. Z epoki Konstytucji 3 Maja przejdziemy do epoki  Sejmu Grodzieńskiego ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Sejm_grodzie%C5%84ski_(1793) ) Nie tego wszak chcemy. Co innego jak wygra Andrzej - wtedy za 5 lat wystartuje jego żona Agata i z chęcią na nią zagłosuję.

PS: Centralny Port Kolejowy, autka elektryczne itp. Są to nierealne mrzonki i niepotrzebne. Kaczyści ogarnijcie się.
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>