Krokodyle łzy władz Europy?

 |  Written by Recenzent JM  |  6

Dla każdego jest chyba jasne, że zachodnia, „nowoczesna”, czyli laicka - lewicowo-liberalana Europa, już jakiś czas temu zapomniała o swoich chrześcijańskich korzeniach, wyzbywając się wiary w Chrystusa oraz wtłaczając w umysły światłych Europejczyków tzw. nowy „ład” i „porządek”. Ileż to już razy w ciągu swojej historii zadufany w siebie człowiek budował nowy świat i urządzał go na swoją modłę. Przecież budowa „domów na piasku” to działalność, którą ludzie przez wieki doprowadzili niemal do perfekcji i zawsze przez jakiś czas te ludzkie „budowle” wydawały się doskonałe i ponadczasowe – dopóki nie runęły z hukiem pochłaniając nieraz miliony ofiar i zmieniając się w pył historii.

Starożytne imperia, średniowieczne potęgi, rosyjski komunizm, niemiecki faszyzm. A teraz europejska lewicowo-liberalna demokracja „multi-kulti” -zbudowana na propagandzie, fałszu i politycznej poprawności. Bez moralnych zasad, bez sprawiedliwości i uczciwości, ale z dbałością o reklamę i pijar.

Powiadają, że jeśli Bóg chce kogoś ukarać, odbiera mu rozum.

Czy odebrał go włodarzom Europy? – nie wiem... ponoć niektórzy umysłowo rozwijają się lepiej niż średnia, a inni gorzej. Bywa też i tak, że ludzie dla pieniędzy potrafią o swojej wysokiej inteligencji zupełnie zapomnieć.

Swego czasu, w odpowiedzi na zamach terrorystyczny w Paryżu na redakcję czasopisma Charlie Hebdo - wszyscy światli Europejczycy zostali „Charlie”. Ale Europa nie dała się zastraszyć islamskim terrorystom. Zorganizowano marsz solidarności, wykupiono milionowy nakład kolejnego wydania pisma i postanowiono przyjąć na swoje terytorium większą ilość islamskich imigrantów.

Po kolejnych atakach terrorystycznych w Paryżu – wszyscy światli Europejczycy zostali Paryżanami, zmieniono wystrój świetlny wieży Eiffla i zaostrzono procedury bezpieczeństwa, otwierając granice Unii dla jeszcze większej ilości migrantów ze wszystkich stron świata. I nie ważne, czy byli uchodźcami, ekonomicznymi imigrantami, czy zwykłymi terrorystami - wystarczyło tylko, że pozbyli się swoich dotychczasowych dokumentów. Przybywających powitano kwiatami.

Po dzisiejszych zamachach w Brukseli – wieża Eiffla zmieni znowu swój wystrój i pewnie wszyscy światli Europejczycy zostaną Brukselczykami. Procedury bezpieczeństwa jeszcze bardziej się zaostrzy, co będzie prawdopodobnie skutkować tym, że w granice Unii Europejskiej wpuści się jeszcze więcej islamskich imigrantów. Widać głównym pomysłem europejskich władz na poprawę bezpieczeństwa Europejczyków i zamachy terrorystyczne jest wpuszczenie do Europy jak największej ilości ludzi obcych nam kulturowo. Kto wie? – Może kiedy już rdzenni Europejczycy zostaną zamknięci, albo zamkną się sami w gettach i ze strachu przestaną z nich wychodzić na zewnątrz, to rzeczywiście ich bezpieczeństwo wzrośnie.

Media podają, że Federica Mogherini, odpowiedzialna za politykę zagraniczną Unii Europejskiej – podczas konferencji prasowej powiedziała:

- „To smutny dzień dla Europy i jej stolicy”. - Po czym zapłakała.

Aż chciałoby się zapytać, czy europejskie władze są aż tak naiwne, że nie zdawały sobie sprawy z tego, jakie skutki będzie miało przyjmowanie bez kontroli tak dużej rzeszy islamskich imigrantów?

Choć to, co zdarzyło się dzisiaj w Brukseli jest rzeczywiście smutne i szkoda tych wszystkich ludzi, którzy zginęli lub zostali ranni w kolejnym już zamachu na europejskiej ziemi. Myślę jednak, iż najsmutniejszy w tym wszystkim jest fakt, że to głównie polityka imigracyjna europejskich władz (ta sprzed wielu lat i ta aktualna) przyczyniła się do tego, że dzisiaj terrorystom dziwnie łatwo jest przygotować i przeprowadzać w Europie zamachy terrorystyczne. Z kolei polityczna poprawność wiąże ręce i zamyka oczy nie tylko służbom specjalnym państw starej Europy, ale również ich społeczeństwom.

Czy płacz pani komisarz wystarczy, by przeciwdziałać islamskiemu terrorowi w Europie? Czy kwiaty wręczane imigrantom powstrzymają samobójcze zamachy islamskich fanatyków? A może zmieni ich sposób myślenia zmiana kolorów świateł na wieży w Paryżu?

Wiem, że to pytania retoryczne, ale czego innego może się spodziewać Europa, po swoich liberalno-lewicowych przywódcach?

A skoro stara Europo, dokonałaś akurat takich wyborów, to w zasadzie nie pozostaje ci nic innego, jak tylko płacz. Bo przecież w swej pysze nie zdobędziesz się na to, żeby przyznać iż popełniłaś kolejną dziejową pomyłkę i zwrócić się przed czekającą cię katastrofą po opiekę do Boga.

Chyba, że te łzy, to płacz nad sobą, zgodnie z przestrogą Chrystusa, jakiej udzielił jerozolimskim niewiastom:

- „... nie płaczcie nade Mną; płaczcie raczej nad sobą i nad waszymi dziećmi.”

Może więc jest jeszcze jakaś nadzieja?

5
5 (4)

6 Comments

Obrazek użytkownika Danz

Danz
Islamscy terroryści nienawidzą "zachodniej cywilizacji i kultury".  Dzielnice opanowane przez muzułmanów to wylęgarnie "rodzimego terroryzmu", a młodzi "euro-muzułmanie" otwarcie grożą, że wkrótce nadejdzie dzień "ostatecznej rozprawy z niewiernymi".  I tak się stanie, już wkrótce ulice Paryża, Brukseli czy Hamburga będą przypominać ulice Bejrutu, Bagdadu, czy Ankary.  Jak to powiedziała krynica mądrości Pitera, zamachy to normalna sprawa, lepiej się zająć jakimś ciekawszym problemem, powiedzmy krzywizną bananów.
Jednocześnie idioci, którzy rządzą unią zajmują się "demokracją w Polsce" i "łamaniem praw człowieka na Węgrzech".
W międzyczasie ściągają jeszcze więcej muzułmanów, aby pokazać jak "bardzo otwartymi społeczeństwami" są Francuzi, Niemcy, czy skandynawowie.
Dodajmy jeszcze te "heppeningi" rysowania/wyrażania swoich uczuć, jak z dumą napisała "Le Soir",  nie obrażały uczuć muzułmanów. Co za piękny przykład tolerancji. Nieprawdaż?
Pozostaje tylko zapłakać, zapłakać nad tym, że Polska znajduje się na tym samym kontynencie co "politycznie-poprawni idioci" i Rosja Putina.  Czarno to widzę, czarno...
Pozdrawiam.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika Recenzent JM

Recenzent JM
W skrócie tak to właśnie wygląda. Barany sprowadzają do swoich zagród wilki i dbają o to, aby w niczym ich nie urazić, bo nie chcą zepsuć im smaku, kiedy te będą je pożerać. A, że pożerają i zagryzają? - Wilki przecież zawsze pożerały owce. Ot, logika bezmózgiego europejskiego lewactwa.

Serdecznie Cię pozdrawiam.

 
Obrazek użytkownika Szary Kot

Szary Kot
choć to zabrzmi brutalnie, trzeba nazywać rzeczy po imieniu: dopóki nikt z oficjeli siedzących w strzeżonych gmachach UE nie zostanie zabity przez terrorystów, dopóty niczego te bałwany nie zmienią. Czas zwijać sie z tej wykastrowanej (przepraszam purystów) Unii!
 

"Miejcie odwagę... nie tę tchnącą szałem, która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem przeciwne losy stałością zwycięża."
Obrazek użytkownika Danz

Danz
Ponoć przebywanie w Brukseli, trwale zmienia perspektywę na życie.  Duże pieniądze, podróże za darmo, lunche za darmo, catering za darmo, po prostu dolce vita, nic dziwnego, że się później pisze na facebooku, że "zamachy to coś normalnego" (studnia mądrości Pitera).  W najgorszym wypadku nabazgroli się coś na chodniku, ale tak, aby nie urazić uczuć morderców muzułmanów... Bo jeszcze się obrażą?
Przypuszczam, że eurokraci poświęciliby życie kilku "deputowanych", aby było tak jak było i nic się nie zmieniło.  Holland też by im przyznała rację.  Trwaj chwilo trwaj, zdaje się krzyczeć umierający zachód.
Pozdrawiam.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika Szary Kot

Szary Kot
dla nich raczej nie ma nadziei, bo wraz z łzami nie chce przyjść refleksja.
Z powodu tych zamachów podjęto inicjatywę dozbrojenia Belgii - trwa zbiórka środków na zakup kredy i lampek ledowych (ledowe dlatego, że w czasie zaciętej walki z terroryzmem należy obowiązkowo chronić środowisko naturalne i nie pozwolić, aby ginęły lasy).

P.S.
Daaaawno Cię tu Recenzencie nie było! Dobrze znów zobaczyć laugh
 

"Miejcie odwagę... nie tę tchnącą szałem, która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem przeciwne losy stałością zwycięża."
Obrazek użytkownika Recenzent JM

Recenzent JM
Witaj Szara Kotko!
Ciebie też dobrze w tym internetowym szumie usłyszeć.
Fakt, że jakiś czas nie prowadziłem bloga, ale to tylko z tego powodu, że się chyba starzeję. Kiedyś, gdy (w reakcji na otaczającą nas rzeczywistość polityczną) opadały mi ręce, to szybciej dochodziłem do siebie i odreagowywałem pisząc, co o tym wszystkim myślę. Teraz tylu polityków broniących swojej demokracji, miłujących własną wolność słowa celebrytów oraz niezależnych od logiki ekspertów młóci językiem nienawiści te same plewy, że musiałem się na jakiś czas wyłączyć z tego jazgotu i zająć innymi sprawami. Poza tym, muszę ci się przyznać, że coraz trudniej jest mi się połapać - kto teraz  jest palikociarzem, ludowcem, czy KODowcem, a kto z lewicy, albo Nowoczesnej, bo cała ta szalona czeladka "pieprzy" jak zakodowana tymi samymi frazesami i prześciga się w sposobie wyrażenia swojej nienawiści po utracie władzy i wpływów.
Serdecznie Cię pozdrawiam. 

Więcej notek tego samego Autora:

=>>