Pie..olę, nie idę.

 |  Written by boldandcharm  |  6
Nie ide dalej ani z partią , ani  z rządem. Nie ide dalej z lemingami prawej strony, którzy jak kania dzdzu podskórnie porzadali POPiSu i dla których cena za POPiS nie gra roli. Nie dla tych szczególnie, którzy odgrywali rolę udręczonych moralnie pod jarzmem poprzedniej władzy., a którzy dziś zadowalają się dokonaniami władzy obecnej.
 Nie dla nierozliczonych kompletnie afer oplutych i wyplutych w sejmowych sprawozdaniach  po audycie ministerstw trzy lata temu. 
 Nie dla zablokowania publikacji aneksu i jeszcze wieksze nie dla tłumaczenia tego faktu przez Kaczyńskiego. Nie dla Gowina i całej uwolskiej kamaryli na ministerialnych stołkach.  Nie dla 500+ i 50% podwyzki stałych kosztów utrzymania gospodarstw domowych w czasie ostatnich 3 lat. Nie dla traktowania sparwy smoleńskiej jak przedmiotu do sterowania emocjami elektoratu, a zaangazowanych w jej wyjaśnienie obywatelli jak głupawego bydła. Nie dla odwracania sojuszy. Nie dla romansu z komunistycznymi Chinami. Nie dla  kolejnej zdrady Trójmorza na rzecz IV Rzeszy. Nie dla wpuszczannia tabunów imigrantów wbrew zapewnieniom wyborczym. Nie dla łamania sumień dzienikarzy i tworzenia z nich medialnych funkcjonariuszy. Nie dla aparatu propagandy w który przemieniły się wtzw wolne media. 
 Nie dla traktowania obywateli jak stada pólgłówków, którymi należy manipulować, manipulując najpierw dostępem do informacji i prawdy
 Nie dla rozbestwionych zdrajców zwanych opozycją, których działalnością zaprzata się w nieskończoność umysły Polaków
 Nie dla partii i rządu, który rzucając Polakom ochłapy z ich własnych podatków realizuje w sposób bezpardonowy politykę rzadów PO-PSL bazując na dramatycznie naiwnej wierze Polaków w liderów i partie polityczne. 
 Nie obdarzę nieskończenie podłych kłamców przebranych za patriotów i zwodzacych rzesze obywateli swoim zaufaniem przez ani jedną chwilę dłużej. Nie obdarzę ich również ani razu więcej swoimgłosem.
Pier...olę. Nie idę na wybory. 
 
3.6
3.6 (5)

6 Comments

Obrazek użytkownika Niueste

Niueste
Niestety, tak to wyglada, jak piszesz. Wszystko to pic na wodę dla mamienia ogłupiałych . Aby wygrać wybory - a potem? Straszne.
 
Obrazek użytkownika karlin

karlin
Trudno się otrząsnąć po tym, jak wysłannik żoliborskiego mastermajnda usiłował wylizać wszystko niejakiej Gersdorf, a ta zdefekowała publicznie w służalczo rozdziawioną "kompromisem" gębę. Co może oznaczać jedną z dwóch rzeczy. Dostała polecenie, żeby tym imbecylnym gestem po raz kolejny wesprzeć PIS, albo tak się obie strony wcześniej umówiły. Ustawka kosztem kolejnego upokorzenia "nie mającego wyboru" elektoratu.

Owszem, ci co przyjdą po nich, będą jeszcze gorsi. To wiemy już teraz. Ale co my możemy wiedzieć o dalszej drodze w świetlaną przyszłość pod przewodem zaufanego doradcy Tuska, będącego równocześnie synem gościa, który otwarcie nawołuje do sojuszu z Putinem? 

Marsz we mgle, pod wywołanym halucynogenną propagandą znakiem zapytania na sztandarze?

Wracam do muzyki.

 
Obrazek użytkownika boldandcharm

boldandcharm
 Najciężej znieść świadomość, że tzw elektorat PiS zdaje się wyznawać filozofię pomiatanej żony. Niektórzy nawet już wiedzą, że ich wybranek to sukinsyn. Wiedzą, że kłamie, zdradza, wykożystuje, a i przypieprzyć potrafi. Jednak złego słowa nie dadzą powiedzieć, bo to ICH sukinsyn i sam ten fakt całkowicie ich zadowala. Wolę obcego sukinsyna przy korycie, bo wówczas mam złudzenie, że lud pisowski wyznaje podobne jak ja wartości i dążymy do tego samego celu.
Ach! Przed zwycięstwem dojnej zmiany, to był naprawdę piękny Matrix.:-)
Pozdro 
Obrazek użytkownika JaN

JaN
Na szczęście nie należę do żadnej partii i nie zamierzam się zapisywać ale "na złość mamie odmrożę sobie uszy" to nie moja bajka. Wiem że grypa może zabijać ale nie wybiorę z tego powodu zarażenia HIVem wciąż mając nadzieję że tę pierwszą łatwiej wyleczyć. 
Obrazek użytkownika boldandcharm

boldandcharm
 Chiny Ludowe zarządzane przez Komunistyczną Partię Chin wybudują Ci CPL i końcówkę jedwabnego szlaku pod Twoim nosem w Twoim Kraju.
Ojciec premiera zaprasza z szeroko rozpostrtymi ramionami Rosję do Europy. Migranci w setkach tysięcy co kwartał ubogacają nas kulturowo. Tornister Czaputowicz otwarcie deklaruje, że Polska przestanie zaprzątać unijnym notablom głowę sprawami "chrześcijańskigo punktu widzenia". Zamkniete kopalnie na najrentowniejszych złożach antracytu swieca pustkami, za to transporty wegla z Matuszki Rosji kursują coraz częściej finansując ruska armię okupującą Krym.
Komuniści płaczą ze szczęścia i niedowierzania, bo za czasów PRL  nie mieli nawet odwagi pomyśleć, żeby takie wymiociny "kultury" jak Klatwa czy Kler miały szansę powstać. Itd, itp.
  Proszę przetwarzać rzeczywistość i wnioskować, a nie zaciagać na wszystko  wstydliwą kołderkę wyswiechtanych przysłów. 
 
 
Obrazek użytkownika karlin

karlin
przyjęliśmy prawie 345 tys. imigrantów. Większość to Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie, a nawet(!) - az ponad 21 tys. - obywatele Niemiec. Ale co najmniej kilkanaście tysięcy pochodziło z krajów zdecydowanie muzułmańskich.

No więc, kłamią czy nie? I czy przypadkiem nie dlatego, że kłamią, cała sprawa z "przymusową relokacją "uchodźców" w UE jakoś dziwnie ucichła, i nikt się w Brukseli już nie awanturuje? Może to chodzi o tych "obywateli Niemiec"?

Skąd mam te dane? Wystarczy sprawdzić stronę www.migracje.gov.pl.

 

Więcej notek tego samego Autora:

=>>