|  Written by Docent zza morza  |  3
 |  Written by grzechg  |  4

Mamy w mediach kolejny wylew błota, to już właściwie kulturowy standard salonowych chamów takich jak Krystyna Janda, która w Beacie Szydło nie dostrzega nawet kobiety. Miesza się coś w płatach czołowych pierwszej damy KOD-u i z przerażeniem zobaczyła w niej hybrydę, przy czym dzieje się to - jakżeby inaczej - w oparach duszącego aktorkę polskiego faszyzmu.

5
5 (1)
 |  Written by Andy51  |  4
Jak gwałcić to tylko w Szwecji
 
Po wyroku sądu w Goteborgu , który ułaskawił Irakijczyka za gwałt na 14-nastolatce z tego względu , że nie rozumiał odmowy w języku szwedzkim.   Gdy to usłyszą muzułmańscy emigranci , to będą się ustawiali w kolejce po azyl do Szwecji , bo oprócz socjalu będą sobie mogli bezkarnie gwałcić dzieci.
Ta poprawnie polityczna Szwecja, bardziej będzie dbała o komfort ciapatych  niż chroniła przed molestowaniem a nawet gwałceniem dzieci.
5
5 (3)
 |  Written by Marcin Brixen  |  0
Hiobowskim zepsuła się pralka.
- Co za szmelc - rzekł smętnie dziadek Łukaszka.
- Powiedz jeszcze, że przedwojenne się nie psuły - wtrąciła złośliwie babcia Łukaszka.
- Nie było pralek, była służba - rzekł z westchnieniem dziadek i założył ręce za głowę. - Zdaje się, wiesz coś o tym.
- Przestańcie się kłócić - poprosił tata Łukaszka wertujący dokumenty pralki.
- Muszą - potrząsnęła śliczną główką siostra Łukaszka. - Przecież byli po przeciwnych stronach tary!
- Jakiej tary???
- Do prania!
5
5 (2)
 |  Written by zuberegg  |  0

Dziś premier Szydło wspólnie z kanclerz Merkel wspólnie otworzyły polskie stanowisko na międzynarodowych targach przemysłowych w Hanowerze. Polska jest też ich tegorocznym krajem partnerskim. Są to jedne z najważniejszych targów tego typu na świecie. Rok temu Merkel otwierała je wspólnie z prezydentem USA Obamą. Ameryka była też gościem honorowym na tych targach.

Widać więc jak wielką wagę, również polityczną przykładają do tej imprezy Niemcy. Należy też przypomnieć iż to dzięki Berlinowi Polska po raz pierwszy brała udział w spotkaniu najbogatszych państw świata G-20.

5
5 (3)
 |  Written by Andy51  |  0
Cała totalna opozycja z Obywatelami RP i KOD-em czeka na Tuska, który wiedzie do Polski na białej szkapie albo jakiejś cherlawej chabecie do Polski i wygra wybory prezydenckie w 2020 r.
Już usłużne sondażownie  publikują sondaże , że Tusk w 2020 wygra z Dudą. A co robi Tusk w Polsce ? ano to co lubi najbardziej , harata w gałę. W Sopocie czekała na niego grupa ta co zwykle z takimi postaciami jak tęczowy Szumełda, ten od  Smoleńska Arabski, był cień Wałęsy Borowczak, były minister Orłowski, z lwią grzywą prezydent Karnowski , znawca zegarków Nowak, itd.
5
5 (1)
 |  Written by krzysztofjaw  |  0

Zakończyły się wybory prezydenckie we Francji.

Zgodnie z przewidywaniami 7 maja odbędzie się II tura wyborów, w której zmierzą się: założyciel własnego ruchu En Marche!, demoliberalno-socjalistyczny (centrowy?) Emmanuel Macron (23,75% głosów) oraz liderka prawicowego Frontu Narodowego Marine Le Pen (21,53% głosów).

5
5 (1)
 |  Written by Godziemba  |  5

Polskie władze emigracyjne lekkomyślnie korzystały w latach 1939-1940 z pośrednictwa Samsona Mikicińskiego w przerzucaniu pieniędzy dla konspiracji w kraju.

    Samson Mikiciński urodził się w spolonizowanej rodzinie żydowskiej w lutym 1895 roku w okolicach Bielska Podlaskiego. Studiował w Petersburgu, następnie służył w armii rosyjskiej. Po wybuchu po rewolucji bolszewickiej walczył w armii Denikina, a następnie osiadł w Paryżu. Tam zajmował się podrabianiem weksli, a po przeprowadzce do Berlina wprowadzał do obiegu fałszywe dolary.

5
5 (3)
 |  Written by mieszczuch7  |  0

Co prawda socjalista Hamon (6,2%) właśnie powiedział, że lewica nie umarła, ale te słowa fałszywie brzmią na tle wyniku: wygrał Macron 23,7% i Le Pen 21,7%. Tym samym potwierdziły się dokładnie ostatnie sondaże.

5
5 (1)
 |  Written by Niepoprawne Radio PL  |  0

NiepoprawneRadio.PL - Audycja 833 (niedzielna) - Zapraszamy Państwa do słuchania!

0
Brak głosów

Strony