|  Written by krzysztofjaw  |  1

Niechybnie za słuszne można uznać twierdzenie, iż ten kto zgadza się na dyktat zniemczonej UE i aprobuje import islamskiego terroryzmu do Polski już nawet nie jest jej zdrajcą, ale dość mocno upodobnia się do owego terrorysty. I być może tak trzeba takie osoby określać.

4.666665
4.7 (3)
 |  Written by Andy51  |  0
W pewnym sensie w obecnej Polsce trwa walka dobra ze złem, patrioci walczą o Polskę marzeń wielu Polaków ze zdrajcami i donosicielami.
Nadzwyczajna kasta ludzi wzięła przykład z donosicieli z totalnej opozycji i pocwałowała do swoich kolegów  z donosami na rząd , że chce on coś zmienić w wymiarze niesprawiedliwości w Polsce. Jestem ciekaw, kto pierwszy cwałował na czele nadzwyczajnej kasty, czy polityk Rzepliński,  pani Gersdorf a może sędzia Żurek ?
5
5 (1)
 |  Written by Marcin Brixen  |  1
Historia ta, acz pozornie drobna i pozbawiona większego znaczenia, na zawsze odmieniła życie dwóch pań kustoszek oraz ich mężów. Było to tak:
W mieście odbywała się wystawa prac malarskich Bernardo Bellotto. Organizatorzy liczyli na frekwencyjny szał i wystawy pilnowały aż dwie panie kustoszki. Niestety, zainteresowanie było niewielkie. Po salach spacerowała kilka starszych wiekiem par płci obojga.
Było cicho i spokojnie.
5
5 (3)
 |  Written by Niepoprawne Radio PL  |  0

Rozmowa z naocznym świadkiem, Marcinem Mamonem, najbardziej zapalnych miejsc świata - wojny domowej w Syrii, w Czeczenii i nie tylko.

Zajawki audycji 835 (niedzielnej)

5
5 (1)
 |  Written by Docent zza morza  |  1

Jak Polska długa i szeroka od jesieni 2015 roku trzęsą się portki różnym państwowym dyrektorom, prezesom, wszelkim kierownikom, naczelnikom i ważnym urzędnikom oraz reszcie "dobrze ustawionego" pomniejszego płaza budżetówki centralnej i lokalnej, bo coraz większymi krokami zbliża się dzień rozrachunku i zapłaty za wcześniejsze ekscesy w czasach już słusznie zamkniętych. A oni dobrze wiedzą, że ich także jest za co zamknąć...

5
5 (4)
 |  Written by Everyman  |  1

Pana Waldka spotkałem na jakichś imieninach u schyłku PRL-u. Ponieważ dziś z rzadka obchodzi się imieniny, a także dlatego, że nie wzbudził wtedy mojej sympatii nie szukałem okazji do kolejnych spotkań, choć ciągle pamiętam naszą rozmowę na balkonie jednego z bloków na Ursynowie.

Trudno przecież zapomnieć faceta, który nieomal w przeddzień wyprowadzenia sztandaru PZPR namawiał mnie bym do partii wstąpił i to tak gorliwie, że przypisywałem to nadmiarowi drinków, które wchłonął jeszcze przed wyjściem na balkon.

5
5 (5)
 |  Written by Niepoprawne Radio PL  |  0
Polecamy książkę „Fatima w relacjach naocznego świadka” – a już w czwartek KONKURS. Do wygrania będą 4 egzemplarze książki!

Tytuł: Fatima w relacjach naocznego świadka
Podtytuł: Świadectwo opiekuna duchowego dzieci z Fatimy
Autor: Sługa Boży ks. Manuel Formigão

0
Brak głosów
 |  Written by Animela  |  0

Jean Claude-Juncker, przewodniczący Komisji Europejskiej, na forum Parlamentu Europejskiego oznajmił by,ł ni mniej ni więcej, co następuje: "Przed nami otwierają się nowe horyzonty, dotyczące nie tylko Europy, ale również całej planety.

5
5 (2)
 |  Written by grzechg  |  2

To prawda, tytuł nie jest zbyt elegancki, ale moim zdaniem oddaje syntetycznie to, co dzieje się w Polsce po 1989 roku. Dalej tez będzie bardzo syntetycznie. Także i za komuny Polacy dostali trochę wolności w różnych sferach życia, mogli nawet konspirować na imieninach, ale oni to byli oni, tyle tylko, że nie bardzo było jak z tymi onymi wygrać bo ruscy. Wolność, ta prawdziwa, nadeszła w sierpniu 1980 roku, zupełnie niespodziewanie, z pewnością nie w takim wymiarze, jaki dopuszczała w myślach PZPR i SB oraz jej agenci w strukturach późniejszej "Solidarności" .

5
5 (2)
 |  Written by Andy51  |  0
Kolejny Francuzik nawija makaron na uszy. Człowiek Hollanda taki Holland bis a zarazem zbrojne ramię Rotszyldów dał głos. Ten plastikowy produkt pijarowców robi wszystko żeby obrazić Polaków. Jego wypowiedzi o Polsce i Polakach wołają o  pomstę do nieba.
Co ciekawe donosiciele z totalnej opozycji są zachwycone wypowiedziami kandydata na prezydenta Francji. Przecież Macron był w rządzie Hollanda, tego Hollanda, który zakończył kadencję z 4% poparciem, widać , że jeżeli Macron wygra pójdzie po torze i po ścieżce Hollanda i najprawdopodobniej skończy  tak jak on.
5
5 (2)

Strony