|  Written by mieszczuch7  |  6

Skoro do tej pory PRL-owskim generałom nie wymierzono żadnej kary, to dzisiaj postkomuna ustami Leszka Millera może bezczelnie domagać się dla nich najwyższych odznaczeń państwowych. Dzisiaj w Radio Zet, w audycji Moniki Olejnik Miller, ten od moskiewskich pożyczek,  domagał się Orła Białego dla Kiszczaka i Jaruzelskiego, cytuję:

"Monika Olejnik: Uważa pan, że gen. Kiszczak zasługuje na Order Orła Białego?

Leszek Miller: Tak, tak samo jak i gen. Jaruzelski.

Monika Olejnik: Tak?

Leszek Miller: Tak.

5
5 (5)
 |  Written by Niepoprawne Radio PL  |  0

SZCZEGÓŁY AUDYCJI 503

W Niepoprawnym Radiu PL na żywo - od 20 lutego o godz.19:00 we czwartki - Kabaret pod Egidą w nowym roku!

5
5 (1)
 |  Written by Geolog1988  |  7
Dzisiaj rano przeczytałem poruszający komentarz użytkownika JaN, pod tekstem "Jeśli my zapomnimy o nich... (2)". Pozwolę sobie przytoczyć ten komentarz:

 
5
5 (12)
 |  Written by n0str0m0  |  21
Wlasnie wrocilem ze wsi do miasta, w zwiazku z czym bedzie o globtroterstwie i o tym jak zmienia sie swiat. Moj swiat. 

Na burcie bialoczerwonego samolotu AirAsia - wielki napis. Now everyone can fly. Troche sie poczulem urazony, bo wlasnie nim lecialem. Zanim w oko wpadl mi ten slogan, myslalem sobie, acha, jakim elitarny, jakim jetsetter, cala geba globtrotuar. No a tu taki wic, ze jestem biedak, tyle ze z laski linii budzetowych - wniebowstapiony. Trudno, jakos sie dostosuje, moze przestane zakladac lakierki i krawat przed nastepnym lotem. Albo co.

5
5 (12)
 |  Written by JaN  |  0
Zgodnie z wolą Agnieszki Romaszewskiej podkreśloną w ostatnim zdaniu wklejam tu treść jej apelu. Nie mogę Tereski zostawić na tak długi czas więc będę na tym pogrzebie tylko sercem i modlitwą bo bardzo szanowałem pana Zbigniewa.
5
5 (7)
 |  Written by SmokGorynycz  |  6
Niemcy przed Austria i Japonią! Polska na 4 miejscu... To najlepsze miejsce polskiej dryużyny w historii...
Katastrofy nie ma... Schlirenzaurer 132...
Ale juz tylko jakas katastrofa Niemców lub Austriaków może dac nam medal..
Kasai o metr krócej niż Stoch...
Czekamy co zrobi Kasai....
Kamil Stoch 135 metrów! Druga odległośc konkursu!
Rune Velta słabo... tylko 125,5 metra...
136 metrów Petera Prevca!
Szanse na medal dla Polaków czysto teoretyczne... ponad 15 punktów do Japonii nawet Stoch nie odrobi..
5
5 (6)
 |  Written by Rosemann  |  7
Na dziś przygotowałem zupełnie inny tekst, zatytułowany „Czy Tusk przełknie Arłukowicza czy nim zwymiotuje?”. Jeśli ktoś życzy sobie go przeczytać, link znajdzie na końcu. Pisząc wspomniany tekst nie sądziłem, że tak mocno za koresponduje on z absolutnie znośniejszym dzisiaj tematem ewentualnej debaty Tusk-Kaczyński.

W poprzednim tekście objaśniłem co sądzę o pomyśle debatowania z Tuskiem. Zdania nie zmieniam bo od tamtego czasu Tusk nie tylko nie zdążył przekonać mnie w pozytywny sposób ale pogrążył się swoimi ostatnimi medialnymi wyskokami.

5
5 (7)
 |  Written by mieszczuch7  |  6

"Rząd oswaja z nagością" donosi dzisiejszy "Dziennik Gazeta Prawna". Problem z gender mają ne tylko polskie moherowe berety, ale i francuscy rodzice dzieci w wieku szkolnym. Francuskie Ministerstwo Edukacji rekomenduje jako pomoc pedagogiczną dla nauczycieli szkół podstawowych książkę "Tous a poil" (czyli "Wszyscy do naga", lub "Wszyscy na golasa"). Ta książka, przeznaczona dla małych dzieci, pokazuje jak dorośli rozbierają się, przedstawiciele różnych zawodów po kolei, policjant, nauczycielka, ekspedientka w piekarni, a nawet babcia... Pojedynczo i grupowo! 

5
5 (3)
 |  Written by Szary Kot  |  34
Drodzy Blognrollowcy!
Gatunkowy obowiązek nakazuje mi przypomnieć wszystkim, że 17 lutego obchodzony jest Dzień Kota. laugh
Każdy kot jest inny, ale wszystkie są piękne, wspaniałe, doskonale i w pełni zasługują na to święto,  a szczególnie zasługują na pyszne przysmaki i długie głaskanie!
5
5 (10)
 |  Written by Geolog1988  |  4
Trzy przypadki, które zostaną niżej przedstawione są bezsprzecznie związane z polityką. O ile, w poprzednio opisywanych przypadkach czasem nie było to aż tak oczywiste, to tutaj jest to fakt nie do obalenia. Niżej opisani "samobójcy", byli bowiem czynnie zaangażowani w działalność opozycyjną i niepodległościową, a także byli oni "rozpracowywani" przez organy MSW.
 
Śp. Zbigniew Simoniuk
5
5 (6)

Strony