|  Written by alchymista  |  16

Na próżno będziemy trzymać najlepsze wino na sam koniec, gdy pijani goście nawet nie poczują już jego smaku.

 

5
5 (4)
 |  Written by coryllus  |  0

Nie ma to jak poczytać sobie stare numery „Wysokich obcasów”. Człowiek od razu zaczyna wierzyć, że może jednak ten Orliński to jest postać autentyczna, prawdziwa i nie kłamie....? Naprawdę tak mnie wczoraj naszło, bo dostałem do rąk numer tegoż periodyku sprzed roku. W środku zaś znalazłem piękną opowieść o romansie Konstantego Jeleńskiego i malarki Leonor Fini. To jest taka opowieść, jaką możecie sobie bez trudu skojarzyć z GW i tymi „Wysokimi obcasami”.

4
4 (3)
 |  Written by Traube  |  20
Dwa tygodnie temu zwróciłem się do Ciebie z prośbą o podanie linków potwierdzających Twoje insynuacje na temat moich komentarzy i mojej osoby.

http://blog-n-roll.pl/pl/odnosnie-wpisu-juranda#.Uv2pEvl5NvA

Póki co, odwagi cywilnej starczyło Ci jedynie na zablokowanie mi możliwości komentowania na Twoim blogu.

Z tł i "innymi pięknymi" powinieneś zrobić to samo. 

5
5 (6)
 |  Written by HdeS  |  2
Od wczoraj belgijskie dzieci mogą popełniać samobójstwo. Legalnie. Kolejna rzecz, którą w jakże postępowym świecie mogą robić legalnie. Pójść do kina, wypić coca-colę, kupić sobie porcję frytek, strzelić sobie w łeb. Ot, normalne sprawy w dobrze rozwiniętym, postępowym i otwartym kraju. A ja błagam Najwyższego, abyśmy się nie rozwijali! A ja proszę Najwyższego, aby sprawił żebyśmy mieli nogi połamane (może być w taki sposób jak Justyna Kowalczyk, ale w połączeniu z jej zawziętością) i nie dokonywali żadnych „skoków cywilizacyjnych”.
5
5 (3)
 |  Written by Danz  |  0
 |  Written by Danz  |  1
 |  Written by gorylisko  |  1
Poniżej dzisięć mitów...zabierałem się za to od x czasu i... ktoś inny wykonał tą pracę, chwała mu za to...
0
Brak głosów
 |  Written by HdeS  |  1
Tak mówią słowa popularnej piosenki. Do tego jeszcze wypadałoby „nie deptać flagi, nie pluć na Godło”. Niestety, przynajmniej na razie nie jest jak mówi porzekadło, w życiu jak w piosence. Nie jest tak za sprawą legionu dziwolągów przeróżnego autoramentu i olbrzymiej liczby legionów złożonych z matołów stanowiących świetną pożywkę dla odszczepieńczych idei. Zastrzegam, że określenie „dziwoląg” które użyłem w tej notce odnoszę do ludzi prezentujących tzw. postępową, czyli inną niż konserwatywna definicje i wizję patriotyzmu.
5
5 (7)
 |  Written by Jan Bogatko  |  14
Mija 70 lat od pogromu w Koniuchach. Ponieważ jego ofiarami byli Polacy, a sprawcami Żydzi, to jako niepoprawnie polityczny skazany jest na niepamięć. IPN ma niebawem …umorzyć śledztwo w sprawie masakry. 

Koniuchy, wieś w centralnej Polsce, w powiecie lidzkim w województwie nowogródzkim. Typowa, polska wioska.  Nadszedł świt 29 stycznia 1944 roku. Na śpiącą wioskę wydano wyrok śmierci. Nastąpiła bezlitosna rzeź. Ile osób zginęło, tego dokładnie nie wiadomo. Jeden z napastników, żydowski bojowiec,
5
5 (7)
 |  Written by nurniflowenola  |  0
BPBarbara Pokryszka to artysta–malarz. To również osoba, która stanęła naprzeciwko potężnego koncernu, by walczyć o prawa pracowników jednego z wielkich hoteli w Londynie. Wynikiem tego jest kolekcja przepięknych obrazów, które w większości pokazują bardzo ciężką rzeczywistość pracownika hotelu. Pani Barbara gościła już na naszej stronie w bardziej oficjalnej formie.
5
5 (2)

Strony